רפואה טבעית בילדים – ריפוי ומניעה

האם ילדכם סובל לעיתים קרובות ממחלות נשימה או גירויים בעור? האם גופו מתכסה בחבורות ממשחקי חצר או קפיצה? הכירו את הביופטרון. ממליצה לכם לקרוא…

pixbay

האם ילדכם סובל לעיתים קרובות ממחלות נשימה או גירויים בעור? האם גופו מתכסה בחבורות ממשחקי חצר או קפיצה? אלה הן הבעיות השכיחות ביותר איתן מתמודדות משפחות רבות. 

הכירו, שיטת תמיכה נוספת של ריפוי מגיעה באמצעות האור, כלי רפואי המוכר כביופטרון המתאים גם לילדים.

טיפול בילדים צפטר שוויץ

הביופטרון – ריפוי באור, עוזר לחיזוקה של המערכת החיסונית, עוזר בריפוי ברקמה ובכלל זה כוויות וידוע כמפחית כאבים וחוסר נוחות העלולים להיגרם לילדים בעקבות פציעה.

הטיפול באמצעות האור בעל היסטוריה ארוכה. במשך אלפי שנים, אנשים ברחבי העולם ידעו שהאור מועיל לבריאותם, שיטת הטיפול באור השתפרה לעין שיעור בשנים האחרונות  וזאת בעקבות הממצאים המדעיים וכעת חווה הצלחה מחודשת.

תוצאות המחקר הינו הביופטרון, שהינו למעשה אור קוטבי רב צבעים המשלב אור גלוי ואינפרא אדום. התועלת המשמעותית נובעת למעשה מהעובדה שאור הביופטרון אינו מכיל אור אולטרא סגולי, ולכן, הוא בטוח בניגוד לקרינת השמש.

ניתן לנצל את אור הביופטרון ביעילות כאשר אחד הילדים סובל מגירויים על פני העור {אקזמה} ממקור פנימי, בעיות ודלקות בדרכי הנשימה העליונים, אלרגיות נשימתיות, או ליקויים במערכות העצבים, השלד והשרירים הקשורים לרפואת ילדים. ויכול להתאים גם לילדים הסובלים מגירויים בעור כמו דלקת ורידים, פצעי לחץ או שפשפות.

ההמלצה הטיפולית המומלצת לילודים וילדים הוא בין 4- 10 דקות.

אור הביופטרון אינו מכאיב כלל, בטוח לשימוש ולא ידוע על תופעות לוואי שליליות. אחד היתרונות הגדולים הינו יישום הטיפול בקלות וזמן טיפול קצר, כך שאין עומס נוסף על חיי היום יום והילדים יכולים להמשיך בשגרת החיים כרגיל.

ברפואת ילדים הטיפול באור יעיל כנגד: גירויים בעור , חככת {אקזמה} פנימית [אנדוגנית} ,דלקות בדרכי  הנשימה ,אלרגיות בדרכי הנשימה ,הפרעות עצביות וחסרים ליקויים במערכת השלד והשרירים של ילדים .

מיוצר בשוויץ http://www.zepter.com

כתיבת תגובה