רשת שילב משיקה את Disney Baby

רשת שילב יוצאת בשת”פ עם ‘דיסני ישראל’ ומשיקה את Disney Baby at SHILAV, מתחם ייחודי בחנות שילב, הכולל קולקציות בלעדיות לתינוקות של אופנה, עיצוב החדר, טקסטיל ומגוון מוצרים לתינוקות עם דמויות דיסני הקלאסיות האהובות, מילה  של “אמא נגה”.

השקת בית שילב החדש (צילום: אור גפן)
השקת בית שילב החדש (צילום: אור גפן)

שילב, רשת החנויות למוצרי תינוקות, פותחת את ‘בית שילב’, חנות הדגל החדשה של המותג בבני ברק, בהשקעה של 6 מיליון ₪. החנות החדשה, המשתרעת על פני שטח של כ- 1,000 מ”ר במפלס אחד, עוצבה בקונספט החנויות החדש של שילב, ומציעה חווית קנייה בינלאומית.
לראשונה בישראל, שילב יוצאת בשת”פ עם ‘דיסני ישראל’ ומשיקה את Disney Baby at SHILAV, מתחם קונספט ייחודי, בשטח של כ- 100 מ”ר, החושף את העולם הקסום של דיסני בפני התינוקות והוריהם.
השקת בית שילב החדש (צילום: אור גפן)
השקת בית שילב החדש (צילום: אור גפן)

המתחם המעוצב בהשראת העולם של דיסני, מציג לראשונה קולקציות אופנה, בנוסף לקולקציות טקסטיל ועיצוב חדר התינוקות שעוצבו בלעדית לשילב. זאת לצד בובות דיסני, מושבי בטיחות, טיולונים, צעצועים ושלל מוצרים לתינוקות עם דמויות דיסני האהובות.
קולקציות האופנה והטקסטיל מציגות את האמירה הייחודית ואת המעוף של סטודיו שילב, ששיתף פעולה עם ‘דיסני ישראל’ ופיתח קולקציות מרהיבות שניכרת בהן תשומת הלב לפרטים הקטנים כמו גם בפרקטיות, שנועדה לתת מענה לצרכי התינוקות והוריהם.
השקת בית שילב החדש (צילום: אור גפן)
השקת בית שילב החדש (צילום: אור גפן)

 
הגעתי  לחנות הדגל של שילב השוכנת ברחוב הירקון 4 / פינת בן גוריון בני ברק. חנות ע-נ-ק-י-ת מעוצבת כל כך יפה. הרגשתי כאילו אני בחנות ממתקים. המחירים של שילב, שתמיד היו גבוהים יותר… ירדו, יותר נגישים ואטרקטיביים ללקוח.
שילב נכנסה גם לתחום של מועדוני הלקוחות. לדוגמא כרטיס דרים קארד (של פוקס) מקבלים הנחה של 12%. המון מבצעים, כבר עכשיו בתחילת העונה.
שיתןף הפעולה עם דיסני, מאד מרגש. כל הדמויות האהובות כמו מיקי מאוס, מיני מאוס, דונלד דאק, דייזי, פו הדוב והחברים, דמבו, במבי, מארי החתולה,
השקת בית שילב החדש
השקת בית שילב החדש

101 כלבים דלמטיים וטינקרבל הם חלק מדמויות דיסני האהובות שיעטרו את קולקציית האופנה של שילב. כולם קיבלו עיצוב מקסים כאן עם המעצבים והמאיירים של שילב, שיוצרים סיפור מושלם הכולל עיצוב של בגדי גוף, טי שרט, מכנסיים, בגדי ים, עיצוב החדר מצעים, עגלות, כסאות לרכב, עגלות, כולל אקססורייז ומה לא, ניתן לעצב חדר שלם בדמות אהובה של דיסני, הכל לקהל הקונים הרחב.
חשוב לציין, אני בטוחה שאתם יודעים ומכירים שכל הקולקצייה מורכבת מ 100% כותנה.
אהבתי שישראל היא המדינה הראשונה, שמשיקה את שיתוף הפעולה המקסים עם דיסני ומכאן ‘הבשורה’ יוצאת לכל העולם.
לסיכום, להיכנס לחנות הדגל של שילב, כמו להיכנס לממלכה אהובה. החוויה הנהדרת לא תלויה בכלל בגיל 🙂 כן, גם הסבתא נהנתה מאד 🙂 וכמובן רכשתי כסא לרכב שלי, בוסטר, של מיקי כמובן 🙂 במחיר של 299 ש”ח, הנכדים חוגגים 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
חשוב לדעת – שילב משיקה 2 חנויות דגל האחת בבני ברק (היכן שהייתי) והשנייה בגרנד קניון בחיפה.
כתובת בית שילב: רחוב הירקון 4 בני ברק (בניין אלייד)
שעות פתיחה: ראשון-חמישי 9:30 -20:30  שישי 9:30- 14:00  שבת: סגור

כתיבת תגובה