רדיו לייב על הבמה – מילה של “אמא נגה”

 
בועז כהן שדרן רדיו וותיק, עורך ומגיש “משמרת לילה” ו”רביעי עברי”, זוכה פרס אגודת העיתונאים, מרצה לתרבות, מוזיקאי וסופר – מביא את התכנית “רדיו לייב”  לערב חד-פעמי מול קהל, על במת תיאטרון תמונע. 

רדיו לייב, תיאטרון תמונע (צילום: יהודית סטרבולסקי)
רדיו לייב, תיאטרון תמונע (צילום: יהודית סטרבולסקי)

מאת : יהודית סטרבולסקי

תיאטרון תמונע  תמיד יודע להפתיע ברוח המקורית, הבועטת והרעננה Radio killed the istagram star
רציתי לספר הפעם על פסטיבל on air ,  בתיאטרון תמונע,  אחד ממשבי הרוח המקסימים שנערכו לאחרונה והאדירו את הרדיו על גבי גלי האתר.
התרגשתי לפסוע שוב במסדרונות  והפעם לצד תערוכת מקלטי רדיו ישנים נושנים,  תערוכה שהחזירה אותי לבית סבתא, בעת שישבנו מרותקות לצד מקלט הרדיו בימי המלחמה, של מלחמת יום הכיפורים.

רדיו לייב, תיאטרון תמונע (צילום: יהודית סטרבולסקי)
רדיו לייב, תיאטרון תמונע (צילום: יהודית סטרבולסקי)

כאשר סיימתי לדגום את כל מכשירי הרדיו  חגגנו עם מגישי התוכנית שיר אחד, מאיה קוסובר וניר גורלי ועם עדת מעריצים, את גלגוליו של שירם של חנן יובל, ירדנה ארזי ואפרים שמיר – ליל חניה, מיד אחרי זכינו להתעדכן על  שיריו של אהוד בנאי ומה ניצב מאחוריהם. חוויה מרגשת !
את הערב המיוחד הזה אי אפשר היה לעצור, המשכתי אל עבר התסכית הקומי  שחקים- יחידת חלל מובחרת – תסכית מתח בהמשכים. תסכית שנון, ססגוני, מצחיק, סוחף ומהנה.
במהלך מסע לעבר כוכב הלכת נוגה, שלושה אסטרונאוטים מתחרים מי יהיה הראשון שיגיע לכוכב, הם נאלצים להתמודד עם שלל משברים, כאשר את כל המבצע מנהלת מרחוק מיטל ציפורי, בחורה נירוטית, תזזיתית ומשעשעת.
התלבושות, השחקנים והאוירה המיוחדת חתמו ערב מקורי וייחודי. ערב שאפשר אולי בפעם הראשונה לראות תוך כדי את האנשים הבלתי נראים שברדיו 🙂 חוויה נהדרת 🙂 מילה של “אמא נגה”.

תיאטרון תמונע

רח’ שונצינו 8 , ת”א

www.tmu-na.org.il

03-5611211

כתיבת תגובה