תערוכת ארט ברוט תערוכה מיוחדת מאד

ירדנה אמסלם מייסדת מכללת כישורי חיים, חנכה את תערוכת ארט ברוט שיצרו תלמידי המכללה בנוכחות ראש העיר מר רמי גרינברג ועוד… התערוכה תוצג בחודש הקרוב בהיכל התרבות בפתח תקווה.

תערוכת ארט ברוט של המכללה לכישורי חיים- באמצע ירדנה אמסלם מייסדת המכללה עם אורחות התערוכה (צילום יח"צ)
תערוכת ארט ברוט של המכללה לכישורי חיים- באמצע ירדנה אמסלם מייסדת המכללה עם אורחות התערוכה (צילום יח”צ)

ירדנה אמסלם, מייסדת מכללת כישורי חיים, המכללה המיועדת לבוגרי החינוך המיוחד נוסדה על ידי ירדנה אמסלם באוקטובר 2007 אחרי שנתיים של מאבקים גדולים במוסדות שלא הבינו את הצורך במתן שירותי המשך לבוגרי החינוך המיוחד.

מכללת כישורי חיים, מקנה כלים שימושיים לבוגרי החינוך המיוחד, חלקם על הרצף, חנכה בהיכל התרבות בפתח תקווה, את תערוכת ארט ברוט (אמנות לא גמורה הנעשית ממעמקי הבטן ומתוך צורך מידי להביע רגשות) ופסלים מנייר, שיצרו תלמידי המכללה אשר תוצג במהלך החודש הקרוב בהיכל התרבות לקהל הרחב.

התערוכה נפתחה במעמד ראש העיר רמי גרינברג, דליה אוחיון יו”ר הנהלת היכל התרבות, נילי חי אוצרת התערוכות ובכירים נוספים מהמגזר הציבורי והפרטי.

תערוכת ארט ברוט (צילום: יח"צ)
תערוכת ארט ברוט (צילום: יח”צ)

אמסלם סיפרה בהתרגשות כי המכללה פועלת להקנות כלים וכישורים לחיים לעודד מתן שוויון הזדמנויות לסטודנטים עם מוגבלות שכלית, או התפתחותית. תלמידי המכללה כובשים גם את ספסלי האקדמיה ומתנדבים בבתי חולים ובצה”ל ובהחלט מהווים מקור גאווה. בין עבודות האמנות בתערוכה ניתן להתרשם מכישרון רב בין אם בציורים בעלי עומק ובין אם בפסלי נייר ייחודיים.

התערוכה תינעל ב- 30.11.2019.

מוזמנים להגיע ולהתרשם 🙂

כתיבת תגובה