תערוכת – BALLOON STORY חוזרת

BALLOON STORY, תערוכת הענק של הבלונים ומייצגי האויר, זכתה בשנה שעברה להצלחה פנומנלית בישראל עם למעלה מ-200 אלף מבקרים!! בעקבות ההצלחה התערוכה חצתה גבולות ובימים אלו מציגה במנהטן!! וכעת… הלהיט של הקיץ חוזר בתערוכה גדולה יותר, צבעונית יותר והפעם.. מהאגדות!!

צילום -BALLOON STORY באדיבות יח”צ

שלגיה, כיפה אדומה, עמי ותמי, זהבה ושלושת הדובים, בת הים, נמו, אלאדין, אליס בארץ הפלאות ועוד.. הדמויות האהובות מאגדות הילדים המפורסמות יורכבו מבלונים, מתנפחים צבעוניים ומייצגי אוויר בתערוכת ענק! כולם חוזרים ובגדול 🙂   בין התאריכים   31.8.24- 17.7,  האנגר 11, נמל תל אביב.

עולם האגדות המופלא בחוויית בלונים עוצרת נשימה שתחזיר אתכם לילדות. מעל 120 אומנים מהארץ והעולם יפסלו השנה את מיטב הקלאסיקות האהובות והמוכרות מעולם האגדות עם למעלה מ-600 אלף בלונים, העשויים מחומרים מתכלים.

צילום -BALLOON STORY באדיבות יח”צ

התערוכה, מהגדולות בעולם והגדולה ביותר שהייתה אי פעם בישראל, תתפרס על שטח של מעל 4,000 מ”ר עם עשרות מייצגי בלונים ומיצגי אוויר מרהיבים כולם לקוחים מעולם האגדות. כל הבלונים עשויים מחומרים מתכלים מיוחדים שיועברו לאחר סיום התערוכה למחזור ויוסבו בחלקם לצעצועים לבעלי חיים ויועברו לפסלים שעובדים עם גומי מתוך מחשבה על כדור הארץ וחשיבות השמירה על איכות הסביבה.

עוד בתערוכה! עולם הקרקס וליצנים, בריכת כדורים המדמה ממלכת דרקונים ואבירים, תאי סלפי, מתחמי משחק אינטראקטיבי ומתחמי אוכל ועוד הפתעות.

הבלון סטורי הוא עוגן מרכזי בפסטיבל “אוגוסט משפחתי בנמל תל אביב” במסגרתו מגוון פעילויות לכל המשפחה במהלך אוגוסט ברחבי נמל תל אביב.

האנגר 11 נמל תל אביב. 17.07-3.9.2024

צילום -BALLOON STORY באדיבות יח”צ

שעות הפעילות :

ימי ראשון עד חמישי –09:00-21:00 כניסה אחרונה בשעה 20:00

ימי שישי-  09:00-15:00 כניסה אחרונה בשעה 14:00

הכניסה תתקיים בסבבי כניסה של חצי שעה

מחיר כניסה:

מחיר מלא  139 ₪

במכירה מוקדמת עד ה30.6  129

הנחות והטבות בועדי עובדים

לרכישה – https://www.to-mix.co.il/balloon-story-2/

 

כתיבת תגובה