‘טיטולים’ משיק חיתול חדש ומשופר

טיטולים, מותג החיתולים המוכר משיק חיתול משודרג בעל טכנולוגיה מתקדמת המעניקה ספיגה של עד 12 שעות ומשאירה את החיתול דק ומתוקתק.

צילום: יח”צ

כל אמא יודעת שישנם דברים חשובים עבור התינוקות שלנו ועליהם צריך לשים לב. לדוגמא, בבחירת טיטול יש לשים לב ליכולת הספיגה, איטום, מדבקות וחיתול דק הם הפרמטרים העיקריים בבחירת טיטול.

טיטולים, מותג החיתולים המוכר, משיק חיתול חדש מגיע עם סמן רטיבות בכל המידות, המשנה את צבעו כשהחיתול רטוב, ומאפשר להורים לזהות בקלות מתי צריך להחליף את  חיתול.

החיתול החדש והמשופר של ‘טיטולים’  מגיע בנראות חדשה ומרעננת, שמבשרת על החדשנות של המוצר החדש. האריזות החדשות מגיעות בעיצוב ייחודי לכל מידה, גם על האריזה החיצונית וגם על החיתול עצמו. 
הסדרה החדשה של ‘טיטולים’ נמצאת על המדפים החל ממידה 2 ועד מידה 6.

קיבלנו לסקירה מטיטולים, חיתול מידה 5 כי הנסיך הפרטי שלנו ממש עכשיו בהליכי גמילה. האמא הגאה מדווחת על טיטול דק ונעים מאד למגע עם סמן רטיבות ברור ומודגש. מאחר והבחור בשלבי גמילה החיתול ‘נלבש’ בשנת הלילה. האמא מציינת את הגמישות של הטיטול, הדקות שלו שנשארה כך גם בבוקר לאחר שהנוזלים (הפיפי) של הבחור נלכד בתוכו.

בקיצור, טיטול נעים, דק וסופג נפלא 🙂 ממליצה בחום מילה של “אמא נגה”.

לדברי הדר שלו, מנהלת שיווק בכירה בקימברלי קלארק ישראל. “אנחנו שמחים להשיק את ‘טיטולים’ החדש והמשופר לצרכנים בישראל, המחקרים שלנו מצביעים על כך שהורים מחפשים בחיתול יותר מ”רק ספיגה”, ולכן השקענו בפיתוח חיתול שמאפשר להורים ליהנות גם מספיגה מצוינת עד 12 שעות וגם מחיתול שנשאר דק ומתוקתק. בנוסף לכך, הוספנו סמן רטיבות בכל המידות, המשנה את צבעו שהחיתול רטוב, ומסייע להורים לדעת מתי להחליף. טיטולים משנה את פניו, בכל אספקט, ואנחנו מאוד נרגשים להשיק את טיטולים החדש, העדכני והמשופר שלנו”

להשיג ברשתות השיווק הפארם

כתיבת תגובה