אצבעוני מזמין את הילדים לסדנת כתיבה

לכבוד חודש הקריאה, עיתון הילדים “אצבעוני” מזמין את הילדים, לסדנת כתיבה, חווייתית חינמית. בסופה, יקבלו הילדים, ספרון, בו הם יוכלו להוסיף איורים וכך למעשה, הם יהיו שותפים בהפקה של הספר, הראשון שלהם.

אצבעוני
אצבעוני

עורך עיתון הילדים אצבעוני רמי שיר מזמין את הילדים לסדנה ייחודית המתאימה לילדים ולילדות בגילאי 7-10, שבסופה הם יקבלו ספרון PDF בו הם יוכלו להוסיף איורים וכך למעשה הם יהיו שותפים בהפקה של הספר הראשון שלהם.

למה? כי אנחנו חייבים ללמד את הילדים שלנו לבטא את המחשבות והרעיונות שלהם בצורה ברורה ורהוטה.

הכתיבה היא הפן השני של עולם הקריאה. דרך הקריאה אנחנו משפרים את הבנת הקריאה, מרחיבים אופקים ומפתחים את הדמיון.

דרך הכתיבה אנו משפרים את מיומנות הכתיבה. אנו מלמדים את הילדים להיות יצירתיים, לפתח את הדמיון, לסדר ולארגן את המחשבות ולבטא את הרעיונות שלהם בצורה ברורה ורהוטה.

במהלך הסדנה יפתחו הילדים המשתתפים בסדנה סיפור מקורי. הסיפור יודפס בגיליון אצבעוני ויעניק קרדיט לילדים ולילדות.

זוהר ועיתון אצבעוני
זוהר ועיתון אצבעוני

בנוסף המשתתפים יקבלו כאמור קובץ PDF עם הסיפור, מאורגן בצורת ספרון בו הם יוכלו להוסיף איורים שלהם.

הסדנה תתקיים ביום ג’ 22/6/2021 בשעה 18:00 בזום

 ההשתתפות בסדנה ללא עלות ומספר המקומות מוגבל 

https://shop.ezbeoni.co.il/zoom

רמי שיר, איש חינוך ועורך עיתוני אצבעוני: “אנחנו שמחים ונרגשים לערוך את המפגש הזה עם הילדים, כאשר הזום מאפשר לילדים מכל הארץ לקחת בו חלק. המפגשים נעשים גם פרונטלית בהזמנה של בתי-הספר.

אצבעוני – אחד משלושת עיתוני הילדים הוותיקים בעולם. בכל גיליון סיפורים מעולם הילדים, כתבות טבע, מדע, תרבות, היסטוריה, מחשבים ועוד. בכל גיליון פינת אנגלית ומבחר שעשועונים.

אצבעוני נוסד בשנת 1952 ע”י העיתונאי והסופר מיכאל שיר והפסלת שושנה שיר ועותקו הראשון הודפס ללא מספר סידורו, שכן גם העורך לא תאר כי יצאו גיליונות חדשים לאור. מאז ועד היום העיתון הפך לעמוד התווך לעולם הילדים

לפרטים נוספים : אתר  www.ezbeoni.co.il או בטלפון 03-6874267

כתיבת תגובה