טיפוח במרפאות האסתטיקה של ד”ר אלמן – מילה של “אמא נגה”

נשים נשים, תמיד אנחנו רואות את הפגמים שלנו, וממש לא מרחמות על עצמינו. הפעם – המצח… כן יש לי כמה קמטוטים, בחיי שקצת, אבל החלטתי לשים לזה סוף. למה? ככה!! אז.. ניגשתי לקליניקה של ד”ר מוניקה אלמן. מילה של “אמא נגה”.

הקמטוטים במצח

כל מי שמכירה אותי יודעת שאני מקפידה על שיגרת טיפוח. לא בהכרח איפור אבל טיפוח – תמיד! מאז שהקורונה נכנסה לחיינו הפסקתי להתאפר. אבל הקפדתי על מריחת קרם יום, קרם לילה, סרום, קרם עיניים וכמובן מסיכות לפנים. ממש לא ויתרתי. אבל, הפסקתי להתאפר. רק קרמים. ועכשיו מעט מתאפרת מעט אודם ועיפרון עיניים.

אבל, לאחרונה התחיל להציק לי המצח. כל מי שראה אותי צוחק לי. מה? מה יש לך במצח? הכל טוב, את נראית נפלא. אבל, לא בעיני. התחילו כמה קמטוטים במצח והחלטתי לשים לזה סוף.

הפעם בחרתי להגיע לקליניקה של ד”ר מוניקה אלמן. נפגשתי עם ד”ר אלמן בכמה אירועים, אהבתי לשמוע אותה מדברת מניסיון רב ומקצועית לעילא ולעילא. לפני כמה שנים הייתי בטיפול קוסמטי במרפאה של ד”ר אלמן ששכנה במתחם G צמרת, שמאד אהבתי והנה, עכשיו נראה מה קורה עם הבוטוקס.

ד”ר מוניקה אלמן (צילום:עומרי קליין)

קצת על ד”ר מוניקה אלמן (לקוח מהאתר של ד”ר מוניקה אלמן) – רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם ורשת מרפאות אסתטיקה פרטיות בבעלותה, המתמחות באסתטיקת העור. עוד במסגרת התמחותה בתחום רפואת העור בשנת 1990, בבי”ח איכילוב בת”א, עבדה עם טכנולוגיית לייזר. חשיפתה ל’כלי’ המופלא הזה, שבא ממקום של תחכום ודיוק, הייתה מבחינתה כמעט מהפכה.

בשנת 1995 השתתפה ד”ר אלמן כרופאה חוקרת בפיתוח של מכשירי לייזר בתחום הפילינג. יחד עם צוות רופאים מארה”ב וסקנדינביה העבירה את המסר הראשוני – שניתן לבצע פילינג בעזרת קרני לייזר. המחקר והיישום הקליני בעקבותיו הובילו לשינוי דרמטי בדעת החוקרים בתחום וב-1995 החלה לעבוד על יישום טיפולי לייזר בהסרת שיער.

במרפאות אסתטיקה של דר’ אלמן עסוקים בהגשמת חלומות. קטנים כגדולים. כל טיפול באסתטיקת העור מבוצע על הצד הטוב ביותר ובטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום.

למרות שטיפול אסתטי ממוקד בבעיה שלרוב איננה רפואית, הגישה במרפאות היא של רפואה לשמה, מקצועית, מבוקרת וללא כל משוא פנים. הטיפול נעשה תוך כדי שיתוף בין הרופא והמטופל/ת, במטרה להגיע לשביעות רצון ולתיאום ציפיות מלא.

המרפאה של ד”ר אלמן בת”א

רשת מרפאות אסתטיקה  דר’ אלמן מציעה מגוון רחב של טיפולים בכל תחומי האסתטיקה והכירורגיה הדרמטולוגית, החל מטיפול במרקם העור וצבעו, יישור ומילוי קמטים, הסרת כתמים, הסרת קעקועים (בלייזר או בכריתה), כריתת שומות, נגעים וגידולי עור באמצעות טיפולים כירורגיים (לא מוז), הסרת שיער, טיפול בנימים, טיפול באקנה ובצלקות אקנה, מיצוק העור וטיפול בצלוליט ועד טיפולים קוסמטיים משלימים. לרשות המרפאות עומדים שפע של ידע, ניסיון רב ומגוון רחב של טכנולוגיה מהדור החדש ולמגוון סוגי טיפול. כל אלה יחד מקנים יכולת תמרון, ומאפשרים מתן טיפול מקצועי ומיומן תוך התאמה לצרכים, והשגת תוצאות מרביות. (עד כאן לקוח מהאתר של ד”ר מוניקה אלמן)

הגעתי לסניף של ד”ר אלמן הממוקם במגדלי מידטאון בדרך מנחם בגין 144 תל – אביב במרומי הקומה ה 21. מרפאה יפייפיה, מעוצבת אסתטית מאד וחלונות ענקיים דרכם נשקפת תל-אביב במלוא הדרה. אהבתי 🙂 התקבלתי בחיוך בקבלה ע”י תמי זמיר המקסימה.

המרפאה של ד”ר אלמן בת”א

עם הגעתי התקבלתי אצל אחת מצוות היועצות של המרפאה. היא בחנה את מצב המצח ואמרה שבוטוקס יפתור את הבעיה והעבירה אותי לאחת הבנות אשר צילמה את מצב המצח לפני הטיפול כדי להשוות לתוצאות לאחר הטיפול 🙂 . לאחר הוזמנתי לחדרה של ד”ר אלמן להסבר ותישאול. ד”ר מוניקה אלמן מזהה את ‘הבעיה’ שלי במצח ופוסקת “…בוטוקס פותר את הבעיה..”

אבל, לפני הכל ד”ר אלמן מעבירה אותי תישאול מדקדק על שיגרת הטיפוח שלי, באלו חומרים אני משתמשת, של אלו חברות. תדירות הטיפוח. ואני מספרת ומספרת והאמינו לי, חלק אפילו שכחתי, מההתרגשות. אח”כ עברנו לשאלות על הטיפולים שעשיתי בפנים כולל ההזרקות אצל מי, אלו חומרים ומתי… האמת, גמגמתי. לא זכרתי את הכל. שוב מהתרגשות.

לאחר ההזרקה הראשונה
תוכנית ההזרקה

לכן, חברים יקרים שלי, ההמלצה הראשונה שלי אליכם היא לפני שאתם מגיעים לקליניקה של ד”ר אלמן הכינו לכם רשימה של כל החומרים משיגרת הטיפוח היומיומית שלכם כולל שמות של המוצרים, של איזו חברה. וכמובן אל תשכחו את כל הטיפולים הקוסמטיים שעברתם אצל מי ואילו חומרים הוזרקו לכם לפנים היכן בפנים ומתי. חשוב ביותר! מילה של “אמא נגה”.

אחר הסבר על הבוטוקס והוראות התנהגות – הבוטוקס הוא חלבון ביולוגי שהתחיל לפני 50 שנה. משתמשים בו בהזרקות לכאבי ראש הזעות יתר, הרפיית שרירים ועוד… התוצאה הסופית אנחנו נראים בלוק יותר פרש. חשוב לדעת שהבוטוקס לא מעלים קמטים הוא מרכך. ויש לחזור על הטיפול פעם ב 4 חודשים על מנת לשמר את התוצאה.

הזרקת הבוטוקס מתבצעת בשתי פעימות בהפרש של שבוע על מנת שהתוצאות לא תהיינה חדות אלא ישתלבו טבעית במבנה הפנים והעור.

לאחר ההזרקה אסור להרכין את הראש למשך שעה והכי חשוב לא להיחשף למקור חום. זאת אומרת להרחיק את הראש בעת פתיחהת תנור אפיה, שהחום לא יתפרץ לי לפנים, כמו כן אסור לפתוח את מדיח כלים ישר עם סיום העבודה שלו ולא להיכנס לסאונה. למה? החום ממיס את הבוטוקס, שהוא למעשה חלבון ואז… אין תוצאה כלל.

וכך לאחר הסבר מפורט נמרח לי על האיזור המבוקש (המצח) חומר אילחוש, EMLA, ולאחר כמה דקות ד”ר אלמן החלה בתהליך ההזרקה. ידה קלה, היא פועלת במיומנות, במהירות ובקלילות. ולא, זה ממש לא כאב 🙂 מילה של “אמא נגה”.

אין קמטוטים
עם ד”ר אלמן לאחר ההזרקה השניה

נפרדתי בחיוך ובחיבוק.

למחרת טלפון מהקליניקה לברר איך אני מרגישה ונקבע לי טיפול נוסף לעוד שבוע. אהבתי את היחס 🙂 את המידתיות לא בבת אחת. לקחת נשימה לאט אם צריך – תמיד ניתן להוסיף. העיקר שיראה טבעי ולא מוגזם 🙂 שאפו ד”ר מוניקה אלמן!!! אהבתי, ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”

לפרטים נוספים מוזמנים להיכנס לאתר של ד”ר אלמן בכתובת – https://bit.ly/3wCkxkA

כתיבת תגובה