AHAVA מוצרים נפלאים לעור הפנים

מכירים את חברת מעבדות ים המלח AHAVA? ממליצה לכם להכיר… החברה משיקה שני מוצרי אנטי-אייגי’נג חדשים, לעור הפנים. סרום וקרם לחות 🙂 מילה של “אמא נגה”.

סרום וקרם לחות AHAVA
סרום וקרם לחות AHAVA

AHAVA מעבדות ים המלח היא החברה המובילה בעולם בטיפוח מינרלי מים המלח, המשלבת במוצריה טכנולוגיות חדשניות יחד עם סגולות המינרלים מים המלח. חטיבת המחקר והפיתוח של AHAVA הממוקמת לחופי ים המלח, שוקדת למעלה מ-30 שנים על חקר המינרלים, רשמה למעלה מ-15 פטנטים בינלאומיים ופרסמה מאמרים מדעיים אודות תרומתם המובהקת של מינרלים מים המלח לטיפוח העור. AHAVA מאמצת גישה מדעית ייחודית ומקפידה על מודעות לסביבה. החברה אוספת ומשתמשת במשאבים הטבעיים העשירים של אזור קסום זה בפורמולות של מוצריה, תוך עמידה קפדנית בסטנדרטים בינלאומיים מוכרים.
סרום Osmoter™ AHAVA (צילום: טל אזולאי)
סרום Osmoter™ AHAVA (צילום: טל אזולאי)

וממש עכשיו חברת AHAVA משיקה שני מוצרי אנטי-אייגי’נג חדשים, שיצטרפו לסדרת ה- Youth Boosters, המבוססת על טכנולוגיית ה-OsmoterTM, הבלעדית ל-AHAVA. סרום OsmoterTM מרוכז לאיחוד גוון העור, קרם לחות OsmoterTM מרוכז להגנה מפני אור כחול.
מהו ה-Osmoter™? Osmoter™ היא תמצית טהורה של מי ים המלח המכילה הרכב מינרלים מאוזן, אידיאלי עבור העור. הרכב זה נוצר על ידי הטבע באמצעות אידוי סולרי של מי ים, תופעה האופיינית לסביבתו המדברית של ים המלח. ה-Osmoter™ התגלה על ידי החוקרים של AHAVA בשנת 1989, בעודם דוגמים בריכות מי ים טבעיות הממוקמות בחלקו הדרומי של ים המלח. ה-Osmoter™ מכיל מגנזיום, סידן ואשלגן, המינרלים החיוניים ביותר המוכחים קלינית ביכולתם לשפר את תפקודי העור העיקריים ובהשפעתם המיידית על רמת הלחות בעור. גילוי זה הוביל להחלטה האסטרטגית החשובה ביותר של המותג – לשלב את ה-Osmoter™ בכל מוצרי AHAVA.
לדברי ד”ר זאבי מאור, סמנכ”ל מחקר ופיתוח ב-AHAVA, “הבנו שהסגולה החשובה ביותר של Osmoter™ טמונה ביכולתו להאיץ אינטראקציה בריאה עם העור. העור שלנו הוא איבר חכם שמשתנה ללא הרף, ולכן, כדי ליצור חדשנות אמיתית בטיפוח העור עלינו ליצור מוצרים שיכולים ליצור שינוי – מבפנים כלפי חוץ.
Osmoter™ מכיל את הרכב המינרלים המדויק ביותר שמתאים לצורכי העור, והכול הודות לחוכמתו המופלאה של הטבע. למעשה, Osmoter™ יוצר תהליך תקשורת פנימי אופטימלי עבור העור – ולא משמש רק כמרכיב נוסף בפורמולת המוצר.”
סרום Osmoter™ AHAVA
סרום Osmoter™ AHAVA

Dead Sea Osmoter™ Concentrate Even Tone Serum
סרום
Osmoter™ מרוכז לאיחוד גוון העור
סרום משיי וקליל זה מעשיר את שגרת הטיפוח היום-יומית לעור רענן ובהיר יותר. מבוסס על  טכנולוגיית ה-Osmoter™ הבלעדית ועטורת הפרסים של AHAVA, הוא מזין את העור בריכוז משולש שהוכח מדעית ביכולתו לשפר את הפעילות התאית הפנימית בעור. בנוסף, הוא מועשר בנוגדי חמצון צמחיים ובמרכיבי הבהרה הכוללים אצת למינריה, תמצית שורש ליקוריץ והספרידין, המסייעים בצמצום שינויי הגוון וביצירת גוון עור אחיד יותר. הפורמולה המרוכזת חודרת אל תוך העור, מעדנת ומבהירה את המרקם שלו, לצד תועלות נוספות:

  • משפרת עמימות וגוון עור לא אחיד.
  • משקמת בהדרגה עור בהיר, לזוהר טבעי .
  • לאורך זמן, מסייעת בטיפול בשינויי גוון.
  • מעצימה את התיקון הלילי.

בבדיקה – הסרום נעים מאד, ריחו עדין ביותר, נספג מצויין בעור ומותיר את העור חלק ונעים מאד למגע. מילה של “אמא נגה”.
מחיר  מומלץ לצרכן: 280 ₪, ל30 מ”ל

קרם לחות Osmoter™ AHAVA (צילום: טל אזולאי)
קרם לחות Osmoter™ AHAVA (צילום: טל אזולאי)

Dead Sea Osmoter™ Hydration & Blue Light Defender
קרם לחות
Osmoter™ מרוכז להגנה מפני אור כחול
קרם חדשני במרקם קליל, המשפר את ההגנה והגמישות הטבעית של העור ומגן עליו מפני השפעתו המזיקה של האור הכחול הנפלט ממסכים. מועשר בריכוזOsmoter™  3X המשפר את רמת הלחות וחיוניות העור ו-EnergiNius™, טכנולוגיה מוכחת מדעית על בסיס צמחי להגנה מפני זיהום, המעודדת את התחדשות העור באופן נראה לעין. יש להשתמש באופן יום-יומי להגנה על העור למראה עור בריא, רווי בלחות וזוהר. מתאים לכל סוגי העור. מאושר לשימוש לעור רגיש. היפואלרגני. ללא פראבנים.
קרם לחות Osmoter™ AHAVA
קרם לחות Osmoter™ AHAVA

  • מספק לחות לאורך כל היום.
  • מגן מפני זיהום דיגיטלי מיידי ונזק נצבר לעור.
  • מונע האצת הזדקנות מוקדמת של העור.
  • משקם את חיוניות העור.
  • מעניק מראה עור רענן ובריא יותר, זוהר וצעיר.

עפ”י בדיקות המבוססות על מדע, שנערכו על ידי מעבדות בדיקות עצמאיות (צד שלישי), על 35 נשים שהשתמשו במוצר פעם ביום במשך 24 שעות, בדיקות קליניות ומחקר ביולוגי שהתבצעו על תמצית ™Osmoter מים המלח הציגו תוצאות מרשימות, מיד לאחר השימוש ובשימוש ארוך טווח. רמות הלחות בעור עלו ב-99% כחצי שעה לאחר השימוש, ונשארו ברמה מרשימה של 44% לאחר 8 שעות. אפילו לאחר 24 שעות העור נשאר רווי בלחות. ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
מחיר מומלץ לצרכן:250  ₪, ל-50 מ”ל
חייבת לציין, שהאיכות הגבוהה והבלתי מתפשרת של מוצריה הקנו ל-AHAVA שם עולמי. עבור ישראלים הנוסעים לחו”ל, מוצרי AHAVA הם המתנה המבוקשת ביותר. מניסיון!!!
מוצרי AHAVA נמכרים בלמעלה מ-40 מדינות ברשתות מובילות ברחבי העולם ובחנויות קונספט.
ניתן להשיג : אונליין באתר ahava.co.il, ברשת חנויות AHAVA , בדיוטי פרי ג’יימס ריצ’רדסון, רשת סופר-פארם וחנויות שונוות
למידע נוסף, בקרו באתר:  www.ahava.co.il  והצטרפו לפייסבוק