iRobot גם שואב וגם שוטף

חברת iRobot מרחיבה את מגוון המוצרים ומשיקה שני שואבים רובוטים חדשים, כשההפתעה הגדולה – גם רובוט שוטף רצפות. באנו לראות ולהינות 🙂 .

iRobot שואב (מימין) iRobot שוטף (משמאל)
iRobot שואב (מימין) iRobot שוטף (משמאל)

את iRobot  אני מכירה כבר יותר מ 10 שנים, ממש כשהיגיעו לארץ קיבלתי לסיקור את השואב הרובוטי הראשון (שהושק בארץ). נורא התלהבתי, עזבתי אותו לבד והוא הסתובב ושאב ושאב… מי שהתלהב יותר הוא הבן שלי. הוא בדיוק יצא מהבית, לעצמאות, והכריז “זה שלי” וכך המכשיר טייל לו בדירה שלו בפריז וניקה וניקה (שאב ליתר דיוק).
וממש עכשיו, קיבלתי הזמנה להגיע ולסקר את הדגם החדש של iRobot  ו… הפתעה, מושק עוד מכשיר iRobot  שוטף רצפות. אהבתי ואישרתי את הגעתי.
iRobot תפריט האירוע
iRobot תפריט האירוע

האירוע נערך ב”אנגלו ונינה”. אנגלו ונינה הוא בית אירוח לאירועים פרטיים ועיסקיים, שוכן במבנה היסטורי מהתקופה העותומנית אשר שימש כבנק הראשון בישראל – בנק אנגלו-פלשתינה.
המבנה עבר שיחזור שנעשה מתוך אהבה, הקפדה וכבוד לעבר ומתוך רצון להפוך את המבנה המיוחד למקום שמשמח את החוגגים בו. החלל המהודר בעל תקרות גבוהות מצוירות, קשתות מרשימות ורצפת שייש נותן הרגשה של פאר ועושר אך יחד עם זאת הרגשה חופשית ואינטימית של בית.  מקום קסום 🙂 ומי על הכיבוד? שף עומר מילר.

כבר בכניסה קיבלתי  את השם שלי מודפס ומקום שמור סביב השולחן שעליו רשום שמי. על השולחן מונח תפריט שנרקח במיוחד לאירוע. בקיצור… חוויה 🙂 פשוט מושלם 🙂
ו… רגע, שכחתי… באנו להשקה של ה – iRobot, אז… הקשיבו בבקשה 🙂
להשקה החדשה של  iRobot  הגיעו קולין אנגל, יו”ר ומנכ”ל iRobot ו.. כריסטיאן סרדה, משנה למנכ״ל iRobot.
קולין אנגל, יו"ר ומנכ"ל iRobot
קולין אנגל, יו”ר ומנכ”ל iRobot

חברת iRobot, המובילה העולמית בשואבי אבק רובוטיים, מכריזה היום על שני דגמי שואבים חדשים העובדים יחדיו בתיאום לקבלת הניקוי העמוק ביותר. מכשיר ה-Roomba® s9+  עם מערכת סילוק אשפה אוטומטית ((Clean Base™ Automatic Dirt Disposal, הינו השואב הרובוטי האינטליגנטי ביותר. הרומבה, מסוגל לנקות באופן יסודי יותר מכל רובוט אחר.  הרובוט השוטף ה- Braava jet® m6 מתמודד עם חדרים וחללים גדולים הודות ליכולות ניווט ומיפוי מתקדמות. הודות לטכנולוגיית Imprint™ Link  הרובוטים החדשים יכולים לתקשר ביניהם, ולבצע מטלות באופן אוטומטי – שאיבה ולאחר מכן שטיפה ללא שום התערבות מצד המשתמש.
לדברי קולין אנגל, יו”ר ומנכ”ל iRobot: “בשנת 2018, חברת iRobot שילבה זיכרון רובוטי ומערכת ריקון  אוטומטית מתקדמת לשואבי האבק של רומבה, תוך כדי העלאת רמת הניקוי האוטומטי. כעת, עם הכרזת המכשירים החדשים, ה-Roomba® s9+  וה- Braava jet® m6 חברת iRobot מציינת הישג משמעותי נוסף בתחום האוטומציה לרובוטים ביתיים. לקוחות יכולים לשכוח משאיבת אבק במשך שבועות, וכעת גם יכולים ליהנות שטיפה אוטומטית ללא כל מאמץ”.
iRobot שואב
iRobot שואב

לדברי כריסטיאן סרדה, משנה למנכ״ל iRobot: “ה- Roomba s9+ וה- Braava jet® m6 הם הרובוטים המתקדמים ביותר שאי פעם ייצרנו והינם הרובוטים  המתקדמים ביותר בשוק. לקוחות הדורשים ביצועים גבוהים יעריכו את השאיבה החזקה של ה- Roomba s9+ ואת יכולתו להגיע לפינות ולאזורים בעייתים. הודות ליכולת המיפוי והניווט של ה- Braava jet® m6, לצד יכולות הניקוי המתקדמות שלו, הופכות אותו לעוזר החכם ביותר בכל בית”.
ה-Roomba s9+ מגיע לכל פינה בבית
ה-Roomba® s9+  בעל מערכת סילוק אשפה אוטומטית, ™Clean Base, מציע את הניקוי היסודי ביותר הודות לחיישן תלת מימד וטכנולוגית PerfectEdge®. ה-Roomba® s9+  כולל מברשות גומי רחבות יותר ב-30% המיועדות להגיע לכל פינות הבית, והן בעלות מרקם מיוחד המאפשר ניקוי קרוב יותר במשטחים שונים, מרצפות ועד לשטיחים. המברשות מתאימות את עצמן למשימת הניקוי – מחלקיקים קטנים, כמו אבק ולכלוך, עד לשיער ולכלוך גב. המברשת הפינתית המיוחדת משתמשת בזרועות בחמש זוויות כדי לתפוס לכלוך ופסולת מהפינות והפאנלים. ה-Roomba® s9+  בעל מערכת ניקוי חדשה עם עוצמת שאיבה פי 40 משואבים קודמים, נתון משמעותי במיוחד בעיקר בשאיבת שטיחים.
רומבה s9+ של איירובוט iRobot שואב
רומבה s9+ של איירובוט iRobot שואב

מערכת הניווט ה- iAdapt 3.0, המבוססת על טכנולוגיית vSLAM ומוגנת בפטנט, מסייעת ל-Roomba® s9+  לנווט בבית באופן חלק ויעיל. חיישן תלת המימד הממוקם על השואב סורק את הדרך במהירות של 25 פעמים בשנייה, על מנת לסייע ל- +s9 להגיע גם לפינות העמוקות ביותר ולנקות משטחים גדולים ביעילות. על ידי שימוש בטכנולוגיית Imprint™ Smart Mapping, הרובוט לומד להכיר את מבנה הבית ומעניק שליטה מלאה על תיזמון ובחירת החדרים לניקוי.
ה-Roomba® s9+  כולל מערכת אנטי-אלרגנים, הראשונה והיחידה הקיימת בשואבים, הלוכדת אבקה ועובש, ומונעת מהם לצאת מהרובוט או מתחנת הטעינה, ה-Clean BaseTM. ה-Roomba® s9+ משתמש במסנן ייעודי, הלוכד 99% מהאלרגנים, עובש, קרדית האבק, ושיערות בעלי חיים. מערכת סילוק האשפה האוטומטית, ™Clean Base, מאפשרת ריקון של תוכן הרומבה לתוך מיכל ניקיון, המשמש גם כתחנת עגינה. מיכל הניקיון אוגר בתוכו את הפסולת, הלכלוך והאבק בתוך שקית סגורה שיכולה להכיל עד ל- 30 מכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.
איירובוט iRobot שוטף
איירובוט iRobot שוטף

Braava jet® m6 שוטף חדרים ומשטחים גדולים
ה-Braava® m6 הוא הרובוט המתקדם ביותר בשוק והוא מציע שטיפה או טאטוא של הבית. בדומה ל-Roomba® s9+, גם ה- Braava jet® m6 משתמש במערכת הניווט iAdapt® 3.0 עם טכנולוגיות ה- ®vSLAM וה-Imprint™ Smart Mapping המאפשרות לו ללמוד את מבנה הבית ומעניקות לו שליטה מלאה על תיזמון ובחירת החדרים לניקוי. ניתן לתכן את הניקיון באמצעות אפליקציית iRobot Home או על ידי לחיצת כפתור Clean.
ה-Braava® m6 אידיאלי עבור משטחי רצפה כמו פרקט, פורצלן ורצפות אבן. בדומה ל- Roomba s9+ גם ה- Braava jet® m6 משתמש במערכת הניווט המיוחדת כדי להגיע לכל הפינות ולנקות מסביב לרהיטים, שטיחים ומכשולים נוספים. במידה ורמת הסוללה נמוכה לפני תום עבודת הניקיון, המכשיר יודע להטעין את עצמו מחדש ולהמשיך בניקיון מיד לאחר מכן. במצב שטיפה, המכשיר מסוגל להתמודד עם לכלוך קשה כמו כתמי שומן, כתמים דביקים וכו. במצב של טאטוא, המכשיר משתמש בכוח אלקטרוסטטי על מנת ללכוד לכלוך, אבק ושיער חיות.
איירובוט iRobot שוטף
איירובוט iRobot שוטף

כאשר ה-Braava® m6 מסיים את הניקוי, יש להחזיקו מעל פח אשפה וללחוץ על כפתור ה-Eject כדי לשחרר את המגבים לפח. לאחר שה-Braava® m6 מסיים את תהליך הניקוי, ניתן לצפות בדוחות ניקיון ופרטים אחרים באפליקציית iRobot Home. מגבים נוספים ניתנים לרכישה בנפרד.
צמד חמד: הרומבה שואב והבראבה שוטף
iRobot מממשת את החזון שלה בתחום השואבים הרובוטיים החכמים, על ידי טכנולוגייתImprint™ Link, המאפשרת לרובוטים החדשים לתקשר אחד עם השני ולעבוד ברצף. ניתן לתאם ניקיון משותף באמצעות אפליקציית iRobot Home, לבחור חדרים ספציפיים לנקיון או את הבית כולו. לאחר שה- Roomba s9+ מסיים את השאיבה, ה- Braava® m6מתחיל את השטיפה באופן אוטומטי. טכנולוגיית ה- Imprint™ Link Technology עובדת גם עם Roomba i7+.
השואבים קומפקטיים, חוזרים למקומם נטענים וממשיכים הלאה. שואב האבק מגיע גם לפינות ושואב היטב. כל שואב אבק  מגיע עם 2 שקיות להחלפה. השוטף מגיע עם סט מטליות אחד להחלפה שניתן לכבסו. יש לציין שהשואבים עובדים בשקט ולא מפריעים. ניתן להפעיל וללכת לישון או להפעיל ולצאת מהבית. תהנו 🙂 מילה של “אמא נגה”. 
מחירים :
רומבה s9+: 4,990 ₪
בראבה ג’ט m6: 2,490 ₪
המכשירים זמינים לרכישה בחנויות איירובוט ברחבי הארץ ובאתר החברה
לקבלת מידע נוסף על iRobot: http://www.irobot.co.il/
 

כתיבת תגובה