LUMINERA I DID IT

LUMINERA , לומינרה, חברה ישראלית, יצרנית של מוצרי מילוי להזרקה בשוק האסתטיקה הרפואית המבוססים על חומצה היאלורונית. וכן, עשיתי זאת 🙂 מילה  של “אמא נגה”. 

LUMINERA עם ד"ר רעות גליניק
LUMINERA עם ד”ר רעות גליניק

כבר כמה שנים טובות שאני מסקרת את שוק האסתטיקה הרפואית, חומרים, טיפולים, שיטות ועוד… אבל, לדבר אחד לא הסכמתי וזה היה ברור!  “בלי סכין ובלי מזרק”. מבחינתי,זה היה כלל ברזל. מקומות שהגעתי אליהם לצורך סיקור הפצירו בי “נגה, רק קצת פה ו… קצת שם…” ואני, תמיד עמדתי בסירובי.
עד לפני שלושה חודשים.
אני מתבוננת בפני במראה ואני מבחינה בקמטוטים בלחיים. מבחינתי, זה היה קשה מאד לצפייה. אני? אצלי? מה פתאום??? וכך, בביקור אצל הקוסמטיקאית אני מראה לה ומתפלאת על הקמטים. וזו אומרת לי “נכון, את מטופחת, יש לך גנטיקה טובה, את מקפידה על שמירה וטיפוח של עור הפנים, אבל, לגיל יש חוקים משלו ואת צריכה לחשוב על מילוי, קצת, אבל צריכה”. ואני עם הידיעה הזו עושה דרכי הביתה והמילים מחלחלות בי וההחלטה לא איחרה לבוא. כן, הגיע הזמן. יש מה לעשות, כדאי ועכשיו זה הזמן!
Hydryalix Group - LUMINERA
Hydryalix Group – LUMINERA

מכירים את זה כשאתם מאד רוצים משהו זה בא?
קיבלתי פנייה, מאשת השיווק של חברת ‘לומינרה’ אם אני מעוניינת לסקר חומר מילוי לפנים. ואני, ללא כל היסוס השבתי בחיוב.
נתבקשתי לצלם את עצמי ללא איפור, ככה טבעי. צילמתי, שלחתי ולאחר כחודש  קיבלתי הזמנה להגיע לחברת לומינרה לטיפול.
Hydryalix - LUMINERA
Hydryalix – LUMINERA

קצת על החברה –
“לומינרה הינה חברת מחקר ופיתוח וכמו כן יצרנית של מוצרי מילוי להזרקה בשוק האסתטיקה הרפואית. קו המוצרים של החברה כולל שלל פתרונות יופי המותאמים לטיפול באינדיקציות רבות- מוצרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית (הידריאליקס והידריאל), מוצר המבוסס על קלציום הידרוקסיאפטיט, סידן (קריסטליס) ומוצר יחודי וחדשני המורכב ממטריצת ג’ל משולבת של קלציום הידרוקסיאפטיט וחומצה היאלורונית (הרמוניקה). לאחרונה הוכרזה החברה כאחת מעשרת החברות המובילות בעולם בתחום מוצרי המילוי בשוק האסתטיקה.
לומינרה מייצרת ומשווקת את מוצריה תוך עמידה בסטנדרטים מקומיים ובין-לאומיים גבוהים ביותר. החברה מחויבת לאספקת מוצרי פרימיום, העומדים בתנאי הבטחת איכות נוקשים.”
הגעתי בתאריך ובשעה המיועדים.
חברת לומינרה יושבת בלוד. שם הם מפתחים את חומרי המילוי, וכל תהליך הקוסמטי נערך במקום.
Syringe Hydryalix - LUMINERA
Syringe Hydryalix – LUMINERA

המקום אסתטי ונעים.
כבר בכניסה קיבלו אותי והסבירו על כל התהליך. צילמו אותי במצלמה מקצועית, הסבירו על המעקב ו… צולמתי גם במצלמה מיוחדת המראה את נפח הפנים ואת פיזור החומר לפני ההזרקה ואחרי.
נתבקשתי להגיע למעקב חודש לאחר ההזרקה וגם שנה אחרי. הסכמתי והמשכנו הלאה…
הרופאה שטיפלה בי היא ד”ר רעות גליניק.
עם ד"ר רעות גליניק מיד לאחר הטיפול - LUMUNERA
עם ד”ר רעות גליניק מיד לאחר הטיפול – LUMINERA

ד”ר גליניק היא רופאה העוסקת באסתטיקת הפנים הכוללת טישטוש והעלמת קמטים, פיסול פנים והצערת העור. ד”ר גליניק היא גם המדריכה הקלינית לרופאים המתמקצעים בתחום האסתטיקה.
לד”ר גליניק מרפאות בהוד-השרון ורמת-פולג נתניה והיא אחת מהצוות הרפואי שעובד עם חברת לומינרה. 
כבר בשיחה הראשונה ד”ר גליניק הבינה אותי, את הצורך שלי. מה שהיה חשוב לי הוא לא להיכנס נגה ולצאת מישהיא אחרת. מאד חשוב לי היה לעבור טיפול עדין, טיפול שלא ‘ישאיר עקבות’ טיפול שלא יראה בבירור אבל יתן מענה הולם עדין וישתלב היטב במירקם של העור ולא יבלוט למרחקים.
ד”ר גליניק השתמשה בחומר הנקרא “הידרליקס דיפ” שמותאם לצרכים שלי. בחומר יש לידוקאין לאילחוש כך שלא צריך יותר חומרים. היא הזריקה בעדינות ואחרי כל דקירה ביקשה סליחה, סליחה על הדקירה (הצחיקה אותי) ידה הייתה קלה, בעדינות, תכלס הזריקות לא כאבו. כן, הזריקות לא כאבו –  פחדנית שכמוני :). ד”ר גליניק הזריקה לי כ 5 מ”ג חומר ועיצבה  אותו בידיים עדינות בפנים. ממש עבודה של פסלת, אומנית.
התוצאות נראו כבר במקום. הפנים זרחו, האירו. הדיקור נראה מעט (עם מייקאפ לא רואים כלום). בלי שטפי דם ובלי צלקות. פשוט יד של אומן. והפנים – שלי 🙂

לסיכום, חברת לומינרה מייצרת מוצרים נפלאים למילוי ולהצערת עור הפנים וד”ר גליניק משתמשת בהם ומצעירה את הפנים של המטופלים. מסתבר שבאסתטיקה לא מספיק חומר טוב, צריך גם יד טובה ו… לב 🙂

ואני, מרוצה, משוויצה 🙂 לומינרה, אלא מה? מילה של “אמא נגה”.

אני כבר שלושה חודשים לאחר הטיפול וזורחת 🙂

לומינרה, תודה 🙂 מחכה כבר לפעם הבאה.

ואם בא לכן, את מוזמנות לפנות לד”ר רעות גליניק במרכזים לאסתטיקת הפנים והצוואר.

יעוץ ראשוני והתאמה ללא תשלום.

הוד השרון: רח’ הבנים 14, מרכז אגם, כניסה א, קומה 5. רמת פולג נתניה,רח’ מנחם בגין.

טלפונים 0737-86-37-37 , 0544371307

פייסבוק –  https://m.facebook.com/glinikreut/?ref=bookmarks

 
 
 

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. טובה חיימובסקי

    מבקשת לבוא לפגישת היכרות להצערת הפנים
    0542031305

כתיבת תגובה