SR – מטפלת לנו בפיגמנטציה. מילה של “אמא נגה”.

SR קוסמטיקס, בבעלות שולי רודריג,  מנכ”לית ומייסדת המותג, הנחשבת לאחת המומחיות הגדולות בארץ ובעולם לפיתוח פורמולות מקצועיות לקליניקות קוסמטיות, משיק “קיט הבהרה – ערכה ביתית לטיפול בפיגמנטציה”.

קיט הבהרה SR קוסמטיקס

פִּיגְמֶנְט (צִבְעָן) הוא חומר המשפיע על צבע האור הפוגע בו על ידי החזרה ובליעה סלקטיביים. בביולוגיה, פיגמנט הוא כל תרכובת צבעונית המצויה בתאיהם של יצורים חיים. כמעט כל סוגי התאים בגוף כמו תאי עור, עין, ושיער מכילים פיגמנטים. יצורים שיש להם חסר חמור בפיגמנטציה מכונים לבקנים. ישנם מגוון של מחלות ומצבים חריגים הכרוכות בפיגמנטציה אצל בני אדם, אשר כרוכים בהיעדר או אובדן של פיגמנטציה או בתאי פיגמנטים, או בייצור עודף של פיגמנטים. (לקוח מוויקיפדיה).

תופעת הפיגמנטציה שכיחה מאוד במיוחד אצל נשים. הפיגמנטציה היא תוצאה של ייצור רב של מלנין שלמעשה, תפקידו להגן על עורנו מפני קרינת השמש, קרינה אקולוגית סביבתית וכ’ו, העודף יוצר על פני העור כתמים בגוון חום בהיר עם חום כהה.

הפיגמנטציה ברובה היא בעיה אסתטית בלבד והגורמים לבעיה הם: חשיפה לשמש: קרינת UVA ו-UVB, חשיפה לאור: נאון, LED, קרינה אקולוגית סביבתית. שינויים הורמונליים: הריון, שימוש באמצעי מניעה הורמונליים כגון גלולות, התקן תוך רחמי וכו’. פיגמנטציה פוסט דלקתית: נגרמת לאחר פצעים בעור, לדוגמה אקנה. גיל: תופעת גיל המעבר.

פיגמנטציה אסתטית נוצרת בעיקבות שינויים מטבוליים שונים. סוגי הכתמים, נוטים להתכהות במהלך השנים ללא טיפול מותאם/מניעה מקרני השמש.

ממש בימים אלה, משיק המותג SR קוסמטיקס, בבעלות שולי רודריג,  מנכ”לית ומייסדת המותג, הנחשבת לאחת המומחיות הגדולות בארץ ובעולם לפיתוח פורמולות מקצועיות לקליניקות קוסמטיות, “קיט הבהרה – ערכה ביתית לטיפול בפיגמנטציה” ערכת ההבהרה נועדה למנוע, נזקי היפר פיגמנטציה ולהבהיר את נראות כל סוגי הפיגמנטציה הקיימים.

קיט הבהרה SR קוסמטיקס
וויט ברייט SR קוסמטיקס
סחלב ירוק דרמהיל

הקיט מכיל 3 מוצרים המיועדים לטיפול בבעיית פיגמנטציה וכתמי עור!

המוצרים הם:

מוס צמחי מרפא – תכשיר ניקוי לפנים במרקם מוס קטיפתי מועשר בתמצית קמומיל תמצית קלנדולה צמחי מרפא: תמצית כורכום, שמן לבנדר , שמן גרניום ועוד.. ללא פרבנים וללא SNL.
ווייט ברייט קרם הבהרה – סינרגיה עוצמתית בין מרכיבים פעילים, המבוססים על יתרונות תמציות בוטניות נדירות ופרח הסחלב הלבן. יעודו למניעה, לנטרול, ולטיפול ממקוד. להבהרת כתמי עור פיגמנטרים ונזקי סטרס סביבתיים ברמות השונות. מרכיבי התכשיר, מפעילים רצפטורים(קולטנים) התורמים להרגעה, לצמצום המראה הקמטים/היובש, לצד העלאה ברמת המיצוק והאלסטיות של העור. *מתאים לכל סוגי העור וגווניו/גב היד/דקולטה. מומלץ לשימוש לפני ואחרי טיפולים אסתטיים שונים לשימור מרקם העור ומניעת חזרת הפיגמנטציה.


סחלב ירוק דרמהיל – קרם עוצמתי בטכנולוגיית- ALL IN ONE PROFESSIONAL. מכיל חומרים בעלי יכולות סיסטמתיות/עיקבי, למיגור תסמיני העור הבעייתי ברמות השונות. מרכיביו הבוטניים משולבים עם תמציות צמחיות ממקורות אורנים בכבישה קרה. גורמי סטרס אורבני ונזקים סביבתיים, פוגעים בהגנות הטבעיות של העור ובתפקודיו התקינים. קרינת מסכים, שמש, תזונה לקויה ותרופות. היתרונות והתוצאות במוצר זה הם בשילובי החומרים הפעילים כ-20 סוגי צמחים, במינונים עוצמתיים מדויקים ובהתאמתם לכל גוני העור.

קיבלתי את המוצרים לסקירה – המוצרים מגיעים במארז מהודר ובו ‘שוכנים’ שלושתם.

השתמשתי בדיוק לפי מה שכתוב –

ראשית, מוס צמחי המרפא, שלוש לחיצות, מפזרת ומעסה בתנועות מעגליות לתוך עור הפנים. הריח נפלא העור נותר נקי ורענן , תענוג.

לאחר מרחתי את וויט ברייט קרם ההבהרה. שתי לחציות ויוצאת כמות מדודה ומדוייקת של קרם. תכלס, ככה אני אוהבת “קוסמטיקה סטרילית” בלי אצבע או מקל, הכל סגור, נקי ואסתטי. מרחתי על הפנים עד להספגה ולסיום שתי לחיצות מהסחלב הירוק דרמהיל ושוב מריחה בעדינות עד להספגה מלאה.

המוצרים, נפלאים, תחושת הרעננות על הפנים נהדרת. יש להתמיד ולהשתמש פעמיים ביום כי ההתמדה בקוסמטיקה היא הסוד לעור פנים בריא וזוהר במיוחד 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

חשוב שתדעו שאת המוצרים של SR קוסמטיקס ניתן להשיג רק אצל קוסמטיקאיות מורשות, מפני שכל המוצרים מכילים חומרים פעילים ורק קוסמטיקאית מורשה יכולה להמליץ לכן על המוצר המתאים.

מוס צמחי מרפא SR קוסמטיקס

מצ”ב לינק לקוסמטיקאית הקרובה לביתך –

כתיבת תגובה