"אולפני הקסם" – אולפן טלוויזיה לילדים! מילה של אמא נגה

אולפני הקסם – אולפן טלוויזיה חדשנית באולפני הרצליה, בה מזמינים ילדים להתנסות ביצירת אנימציה, סרטים עם גרין סקרינים מטורפים, ולדווח את החדשות שחשובות באמת. קסם אמיתי 🙂 מילה של “אמא נגה”.

אולפני הקסם (צילום: עופרה פנחס)
אולפני הקסם (צילום: עופרה פנחס)

מאת : עופרה פנחס
אולפני הרצליה השיקו השבוע אולפן חדש לילדים: “אולפני הקסם”, כשמו כן הוא, אולם של קסם המאפשר לילדים לחוות איך עושים טלוויזיה אמתית ולהיכנס לרגע קט לנעלי השדרן בטלוויזיה, לנעלי איש הסאונד והתאורה, ולאפשר לילדים חוויה ייחודית הכוללת ביקור בחדרים השונים של האולפן, ממש כמו באולפן טלוויזיה אמתית.
בכניסה לאולפן הילדים מקבלים צמיד עם בר קוד שאותו סורקים במחשב בכניסה ומזינים כתובת מייל וטלפון ע”מ לקבל למייל האישי את כל ההקלטות שהם עושים באולפן.
בכל חדר הילדים מתבקשים לסרוק את הצמיד ומקליטים ומשדרים ממש כמו בטלוויזיה אמתית.
אולפני הקסם (צילום: עופרה פנחס)
אולפני הקסם (צילום: עופרה פנחס)

הילדים חווים איך זה לשבת באולפן החדשות, איך זה להתארגן לפני השידור בחדר האיפור ולבחור תלבושות שונות המתאימות לשידור ואקשן מתחילים להקליט ולשדר!
הביקור באולפן הקסם מעניק לילדים חוויה אמתית, שטלוויזיה זה לא רק קופסא בסלון בבית, טלוויזיה נעשית עם המון השקעה ומחשבה וכוללת תאורה, אפקטים, עיצובים, הקלטות ע”י מכשירים שונים וצלמים שמנציחים את הרגעים באולפן. פה במקרה הזה המצלמות הדיגיטליות בכל חדר מאפשרת לילדים להקליט וליהנות מחוויית הטלוויזיה כמו באולפן אמיתי.
החוויה הייחודית של ביקור באולפני הקסם, מעניקה לילד תחושה של סיפוק, הצצה לעולם המבוגרים, עולמות התוכן ואיך זה להרגיש כשמצלמים באולפן טלוויזיה אימתי עם אפקטים, צלילים, תאורה ותמונות רקע שלוקחות אותנו לכל מקום בעולם.
אולפני הקסם (צילום: עופרה פנחס)
אולפני הקסם (צילום: עופרה פנחס)

ההיי לייט של אולפן הקסם זה חדר המקרר ששם עושים דיבוב וקול להקלטות שנעשו ע”י הילדים בחדרים השונים.
אנחנו ללא ספק יצאנו בהיי עם ילדים מאושרים שקיבלנו למייל את כל הסרטונים שהוקלטו בחדרים השונים של אולפני הקסם ונשארנו עם טעם של עוד, שבא לנו לחזור שוב להתנסות באיך עושים טלוויזיה אמתית כמו באולפן אמתי.
אולפני הקסם חוויה ייחודית לכל המשפחה ומובטחת הנאה רבה! מילה של “אמא נגה”.
את “אולפן הקסם” יצרה תמר מאיר, המנהלת האומנותית והמעצבת של המתחם. יזמה ומובילה אותו דפנה גניגר. האולפן מחולק לשבעה מתחמי יצירה מותאמים לכל הגילאים. החומרים שהמבקרים ייצרו ויצלמו בביקורם באולפן יישלחו אליהם ישירות לתיבת המייל המבוקשת למזכרת ושיתוף.
“אולפן הקסם” ייפתח לציבור הרחב החל מיום שבת ה – 19 ביוני ויהיה פתוח במהלך סופי שבוע. במהלך השבוע האולפן ייפתח לסיורים עבור בתי ספר, ארגונים ומוסדות. הביקור ב”אולפן הקסם” מתאים לכל הגילאים ובמיוחד עבור גילאי 4-13. בעת ההרשמה לפעילות יקבלו המשתתפים צמידים שיאפשרו להם להזדהות בכל מתחמי היצירה באולפן ולשמור את הסרטים שיצרו.
אולפן הקסם (צילום עופרה פנחס)
אולפן הקסם (צילום עופרה פנחס)

מחיר ההשקה המיוחד יעמוד על 60 ₪ לילד ולמבוגר כאחד.
בשיתוף פעולה עם עיריית הרצליה יוזמנו ילדי כיתות ג’ בעיר לבקר בתערוכה בחינם.
כדאי לדעת – 

 • הגילאים הכי מתאימים הם 5-13,
 • התערוכה לא מתאימה לילדים מתחת לגיל 3,
 • אפשר לתת לילדים להתאפר ולהתחפש,
 • הצבע היחידי שפחות מומלץ הוא ירוק
 • עדיף לא לנעול עקבים

אולפן הקסם, הקסם 12, צלע מזרחית, הרצליה, ייפתח החל ב 19 ביוני, ימי שבת, בין השעות 9:00- 19:00, וצפוי להיפתח גם בימי שישי בקרוב
מצ”ב לינק לאתר של אולפני הקסם להזמנת כרטיסיםhttps://www.ulpanhakesem.co/

לפוסט הזה יש 3 תגובות

 1. שמחה חמינה

  מעוניינת לקבוע עבור הבת שלי, בת 8.
  פלא 0504587849.

  1. נגה רוזנברג

   ממליצה בחום.
   הטלפון מצורף בכתבה.
   תהנו <3

כתיבת תגובה