אנרפוינט – מקימה מערכות סולאריות גם על גגות פרטיים

חברת אנרפוינט העוסקת בשיווק והקמת מערכות אנרגיה סולאריות על גגות, הגדילה במחצית הראשונה של שנת 2020 את פעילותה בשוק ב-50% לעומת התקופה המקבילה אשתקד ( זאת למרות משבר הקורונה במשק).

מערכת אנרגיה סולרית ביתית של חב' אנרפוינט (צילום: באדיבות יח"צ)
מערכת אנרגיה סולרית ביתית של חב’ אנרפוינט (צילום: באדיבות יח”צ)

חברת אנרפוינט הוקמה בשנת 2009, כחברה המתמחה בייעוץ, שיווק, הקמה ויזמות של מערכות סולאריות על גגות ומעסיקה כיום כ-65 עובדים ועוד כ-50 עובדים קבלני משנה.
המיזם המבוקש של חב’ אנרפוינט הוא, השכרת גגות להקמת מערכות אנרגיה סולאריות כאשר החשמל יימכר לחברת החשמל ובעלי הנכס יהנו מדמי שכירות שנתיים עבור הגג. חברת אנרפוינט התקינה עד כה מערכות אנרגיה סולארית על כ-1,500 גגות במגזר הפרטי ובמגזר המסחרי. כ-50% במגזר הפרטי וכ-50% במגזר המסחרי.
ניר פלג, מנכ”ל חברת “אנרפוינט” : “המיזם מתאים לבעלי גגות של 500 מ”ר ומעלה כאשר עלות התכנון, ההקמה, הפעלה ותחזוקת המערכת הסולארית על חשבון החברה ובעלי הנכס יקבלו דמי שכירות שנתיים עבור שכירות הגג ללא כל השקעה מצידם.
ניר פלג - מנכ"ל חברת אנרפוינט (צילום מורג ביטן )
ניר פלג – מנכ”ל חברת אנרפוינט (צילום מורג ביטן )

הסכם שכירות הגג להקמת מערכות סולאריות הינו לתקופה האורכת עד 25 שנים כאשר גג בשטח של כ-500 מ”ר צפוי להכניס לבעלי הנכס דמי שכירות שנתיים של כ 20,000 ₪ לשנה.
חברת אנרפוינט , הינה בבעלות קרן AP  פרטנרס וקבוצת צביקה בירנבוים ומשקיעים נוספים. מנכ”ל החברה ניר פלג, ויו”ר החברה דני טרגן.
ניר פלג: ” חברת אנרפוינט פועלת בטווח הקצר להרחיב את מספר ההתקנות של מערכות סולאריות על גגות בתים פרטיים, ובמקביל להרחיב את התקנת מערכות סולאריות במגזר המסחרי, מפעלים, חברות ופרויקטים במגזר החקלאי, מבני ציבור ועוד. במהלך השנים הקרובות החברה מתכוונת להרחיב את הפעילות גם מעבר לאנרגיה סולארית.”
חברת אנרפוינט העוסקת בשיווק והקמת מערכות אנרגיה סולאריות על גגות, הגדילה במחצית הראשונה של שנת 2020 את פעילותה בשוק ב-50% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. בשנת 2019 הגדילה חברת אנרפווינט את פעילותה העסקית בכ-100% לעומת שנת 2018.
https://www.enerpoint.co.il/

כתיבת תגובה