הבשמים של LOCCITANE

L’OCCITANE & PIERRE HERMÉ משיקים את 86 CHAMPS קולקציית בשמים יוקרתית במהדורה מוגבלת בניחוחות חדשניים המאפשרים לכל אחת למצוא את הניחוח הייחודי לה. 

קולקציית בשמים 86 CHAMPS
קולקציית בשמים 86 CHAMPS

התשוקה ליצירתיות איחדה בין L’OCCITANE מותג הטיפוח הבינלאומי, שחוקר, מפתח ויוצר ניחוחות מפרובאנס לאומן הפטיסרי הצרפתי PIERRE HERMÉ שיוצר גווני טעם וריח וממציא תענוגות ייחודיים לחך, לשת”פ מרתק המחבר בין שני עולמות שונים. בהשראת העושר האינסופי של הטבע יצרו המותגים את 86 CHAMPS, קולקציה הכוללת שישה בשמים המשלבים צירופים בלתי צפויים של ניחוחות חדשניים, מתוחכמים, נועזים ומפתיעים: ורדים & זעפרן, דומדמניות שחורות & רוברב, פטל & תה ירוק מאצ’ה, תפוז עלים & פרחים, מנדרינה & אימורטל, ולימון פרסי. הניחוח של כל אחד מהרכיבים נושא עמו את סיפור הסביבה הטבעית והייחודית לו, ואת סיפור היצירה מאחורי התהוותו.
הקיר הירוק של ל'אוקסיטן
הקיר הירוק של ל’אוקסיטן

קולקציית 86 CHAMPS מוצגת בלעדית במספר חנויות נבחרות של L’OCCITANE ברחבי העולם, כאשר בישראל נבחרה החנות בקניון רמת אביב ושם התקיים אירוע חשיפת הבשמים.
האירוע התקיים במעבר, הכל היה מתוקתק ומבושם. ריח של פטיסרי וניחוח של הבשמים התערבבו וריחם נישא באוויר. הכל התמזג נפלא והאירוח היה מיוחד. במרכז המתחם היה קיר ירוק מכוסה בצמחייה ונתן לנו אשליה נפלאה של טבע ירוק וחלומי. מצד שני הייתה פירמידה מרשימה של מקרונים בצבעי הבשמים מה שנתן השראה לריחות. 
המקרונים ב- ל'אוקסיטן
המקרונים ב- ל’אוקסיטן

וכן בין הפטיסרי, למקרון ולשמפניה עברנו בין הבשמים הרחנו והתבשמנו בריחם. זוהי קולקציה המציגה את הגאונות והתשוקה ביצירתיות בלתי נדלית המשלבות בין עולמות הטיפוח והפטיסרי בהשראת הטבע.
הבקבוקים עוצבו ע”י צ’ארלס זנאטי, ממייסדי PIERRE HERMÉ. כמחווה לכנות ולערכי המהות והתוכן המשותפים לשני המותגים יצר זנאטי עיצוב ‘פשוט’ – בקבוק מלבני העשוי זכוכית שקופה החושפת את הגוון האמתי של הבושם ומעוררת בעדינות את תחושת הניחוחות הלכודים בו. במבט מצדו של הבקבוק הפרספקטיבה משתנה שילוב מתוחכם בין פשטות למורכבות, אהבתי 🙂
86 CHAMPS מבית L’OCCITANE & PIERRE HERMÉ ששת הניחוחות.
ורדים & זעפרן – אלגנטיות טבעית – הבושם בניחוח ורדים וזעפרן מחבק בעדינות שילובים מרתקים, ומבליט אותם. ההשראה לניחוח זה הוא הזעפרן, תבלין נדיר ויקר ערך שחושף נגיעות עמוקות ומרגשות. שילוב הזעפרן עם העומק האינסופי בניחוח של Rosa centifolia – “וורד הפרובאנס” מוסיף את הדגש המסתורי של רעננות מהפנטת.
אחד מקולקציית הבשמים 86 CHAMPS
אחד מקולקציית הבשמים 86 CHAMPS

דומדמניות שחורות & רוברב – טעם החופש – ניחוח שובה לב המופק מתמצית המשלבת ניצני דומדמניות שוחות הגדלות בחבל בורגנדי. הבחירה דווקא בדומדמניות השחורות נעשתה בשל הניחוח העמוק, העשיר, הפירותי, והחריפות הפלפלית שלו, המשתלבת עם נגיעות של צמחים רעננים המתאימים באופן מושלם לגוון הירוק של הרוברב.
פטל & תה ירוק מאצה – ניחוח עדין וטעים להפליא – ניחוח זה מביע את העוצמה, נגיעות בוטניות עמוקות של התה הירוק מאצ’ה, המשולבות עם קמצוץ גוון ירוק מיוחד, שמזכיר את טעמם הייחודי של זרעי הפטל הזעירים.
תפוזים, עלים & פרחים – רגע של שלוה – ניחוח הבושם מעניק רגע של שלווה עם ריחם של שדות עצי החושחש (תפוז מר) על גבעות אזור הים התיכון. הייחודיות שבניחוח נוצרת כשהעלים והענפים של העץ מזוקקים, ומניבים ניחוח רענן וירוק שמעורר ארומה שונה וייחודית של פירות הדר שטופי השמש, יחד עם נגיעה עדינה של תפוזים מתוקים.
מנדרינה & אימורטל  – הקסם בהתגלמותו – ניחוח נפלא ומעודן, הנוצר מהשילוב הכובש בין צמח האימורטל , הדבש, המאפיין את החורש הקורסיקאי המודגש על ידי הרעננות של פירות ההדר ,המנדרינה, נוצר ניחוח שלם וקסום.
הבחירה שלי מקולקציית הבשמים 86 CHAMPS
הבחירה שלי מקולקציית הבשמים 86 CHAMPS

לימון פרסי (שחור) – נגיעה אוריינטלית – לכל ניחוח יש את הסיפור העומד מאחורי התהוותו, כך גם לאו דה פרפיום הלימון השחור. הניחוחות המרתקים והייחודים והטעם העשיר של הלימון השחור, תבלין הדרים פרסי עתיק, הפתיעו, סקרנו והיו להתגלות בפני Pierre Hermé כאשר נתקל בו.
תהליך חקירת תכונות ריח הלימון השחור, חשיפת ניחוחותיו ועושר טעמיו התחיל בהרתחת  הפרי והשארתו לייבוש בשמש ובמסקנה כי בעוד ניחוחות הפרי חולקים מאפיינים דומים ללימון, יש לו את הארומה הייחודית לו המשלב נגיעות חומר אורגני חרוך וגוונים עדינים של ענבר, כך שהניחוח המתקבל הוא תענוג לבלוטות הטעם והריח באותה המידה. ניחוח נדיר שלוכד את כל הטעמים האוריינטליים מפרס.
וכאן אתם שואלים, מה הכי מתאים?
ובכן, לכל אחת מתאים בושם אחר. ריח של הבושם מתערבב עם ריח הגוף וכך לכל אחת נוצר ריח שונה. אל תבקשו המלצות 🙂 קומו, גשו לחנות של L’OCCITANE הממוקמת הקומת הכניסה בקניון רמת אביב, התיזו, המתינו והריחו 🙂
ואם אתם מתעקשים… אני בחרתי בלימון פרסי (שחור) … ללא כל קשר למוצאי 🙂 מילה של “אמא נגה”.
מהדורה מוגבלת זו, תוצג בנבחרת אקסקלוסיבית של סניפי L’OCCITANE ברחבי העולם, בניהם: דובאי, ניו יורק, פריז ובישראל בסניף בקניון רמת אביב בלבד.
מחיר: 90 מ”ל, 429 ₪
להשיג ב L’OCCITANE סניף רמת אביב ובאתר www.loccitane.co.il

כתיבת תגובה