הסרת נגע עור אצל ד”ר שלקוביץ

בקליניקה של ד”ר צחי שלקוביץ המתמחה בטיפולי אסתטיקה פורצי דרך וחדשים. התנסתי וממליצה בחום על טיפול לייזר CO2 להסרת נגעי עור. מהיר, יעיל ומקצועי. עדיין “אני לא מאמינה” מילה של “אמא נגה”.

הסרת נגע עור עם איילת שמוס

מהיכן להתחיל, אפילו זה קשה לי 🙂 למה? כי אני עדיין המומה מהתהליך, מהמהירות, מהעקשנות (המטומטמת שלי, שלוותה בפחד…) בקיצור נתחיל מהתחלה.

יש לי נגע עור על עצם האף כבר שנים. תכלס, מאז שאני זוכרת את עצמי. הוא אף פעם לא הפריע לי. לא מבחינה אסתטית, למרות גודלו, והוא לא חסם/הפריע לשדה הראייה שלי. כך יצא שהנגע ונגה חיים שנים רבות (טפו טפו טפו) בהרמוניה. אף אחד לא מפריע למשנהו.

לפני…

גם לאמא שלי ז”ל, היה נגע כזה, בדיוק באותו מקום כמו שלי. אממה, לה הוא הפריע. הוא בלט והפריע לה גם אסתטית וגם חסם לה קצת משדה הראייה.

לפני כשלושים שנה, אולי יותר, אמא שלי הורידה את הנגע. זה כלל זריקה, חיתוך/כריתה של הנגע ואח”כ תפרים. לאחר שהמקום החלים, הנגע הוסר אבל נשארו סימני התפרים.

מאז, כל פעם אמא שלי ניסתה לשכנע אותי להוריד את הנגע, זה לא כואב, בשביל מה את צריכה ועוד… תכלס, לא עזר! (לא אהבתי את צלקת התפרים שנשארה לה).

אני, שנים מסקרת קוסמטיקה ומתמחה במגוון טיפולים קוסמטיים. לכל קליניקה שאני מגיעה, מעירים לי על הנגע, ‘בואי, ניתן להסירו בצ’יק’. ואני, בשלי לא מפריע – לא נוגעת.

הגעתי כמה פעמים לקליניקה לרפואה אסתטית של ד”ר צחי שלקוביץ להכיר ולשמוע על מיכשור חדש, טיפולים חדשים, טכניקות שונות ועוד…

לדוגמא:

היירסטטיקס – טיפולים להזרקת שיער סינטטי, כן הזרקת שיער. אחד הפתרונות, למעשה הפתרון האולטימטיבי להתקרחות, מילה של “אמא נגה”- פעם ראשונה ששמעתי על הנושא אצל ד”ר שלקוביץ

טיפולי PRP – לחיזוק שורשי השיער הצמחת שיער.

איפור קבוע – אני יודעת, זה לא חדש. אבל, איפור קבוע לשפתיים והזרקת חומר מרדים על מנת שלא יכאב, שמעתי והתנסתי אצל ד”ר שלקוביץ. ממליצה לכם בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”. מצרפת לינק לסיקור. https://bit.ly/3ZGTGQA

ועוד

ועוד.

כל פעם אני מגיעה לקלינקה של ד”ר שלקוביץ, יעל נחושתן ענבר, השותפה של ד”ר שלקוביץ, מעירה לי על נגע העור. נגה, בואי נוריד….. ואני איתנה בשלי – לא!!! זה לא מפריע לי.

אחרי.. אין 🙂

בקיצור, היום הגעתי לקליניקה לטיפול השני של איפור קבוע לשפתיים, שאני ממליצה עליו בחום 🙂 ויעל בשלה… ‘נגה, בואי נוריד. זה שניות זה ממש כלום. חצי דקה’. ואני בשלי – לא!

סיימתי את טיפול השפתיים, אני באה להיפרד מיעל ויעל כרגיל, ‘בואי, את לא מבינה מה זה, זה כלום…’ ואני……. טוב, או קיי, בסדר.

מכאן, לא הייתה דרך חזרה. יעל זינקה ממקומה, פנתה לאיילת שמוס המוכשרת שעל הלייזר, החתימה אותי, צילמו אותי לפני התהליך, קראו לד”ר שלקוביץ שיתן לי זריקת אילחוש… וחצי דקה – סיימנו.

ואני? בשוק! לא מאמינה. כל מה שיוצא ודרך אגב, עדיין יוצא לי מהפה, יו… אני לא מאמינה , אני לא מאמינה…. לא מפסיקה למלמל. ממש בהלם!

הבת שלי מצלצלת ואני אומרת לה שהיסרתי את השומה והיא… מה? איך זה יכול להיות? לא האמינה שאכן הסרתי.

בקיצור, עכשיו קצת מידע ופרטים על הנגע ודרכי הטיפול בו 🙂

“בשאיפה למראה העור המושלם אנו נאלצים להתמודד עם לא מעט פגעים ונגעים : עם חלקם נולדנו, אחרים מגיעים עם הגיל ואחרים נוצרים עקב חשיפה חיצונית, רגישות או מחלה. מרבית הנגעים אינם מדאיגים וההתייחסות היחידה לגביהם הינה אסתטית. אולם חשוב לאבחן כל נגע, לוודא כי אינו מזיק ולברר מה הן הדרכים הנכונות להסרתו בהצלחה ובמינימום תופעות לוואי. ישנם מגוון רב של נגעי עור, והאבחון המדויק שלהם מכתיב את דרך הטיפול המיטבית.” (לקוח מהאתר של ד”ר שלקוביץ’ https://derma.org.il/ )

ד”ר שלקוביץ אבחן את הנגע שלי כנגע מסוג פיברומה. נגע שכמובן אינו מזיק או מסוכן אבל מפריע מבחינה אסתטית. לנגע הזה יש הרגל מעצבן להופיע בפנים בצוואר ובדקולטה והרבה מאד נשים וגברים חוששים להסיר אותו מחשש להצטלקות. מאחר והסרת הנגע לא כלל חיתוך או תפרים (או כאב) הוא גם ברובם המכריע של המקרים לא משאיר צלקת . וכמובן הלייזר המיוחד בידיים המקצועיות של איילת שמוס.

אופן הטיפול המומלץ להסרת נגע כמו שלי הוא לייזר CO2 של חברת קנדלה האמריקאית .
הטיפול בלייזר ה-CO2  נעשה באלחוש מקומי, וכך הטיפול נוח. לרוב טיפול אחד מספיק לקבלת שינוי משמעותי בעור. אבל, תמיד יש לחזור לביקורת!

וכך נעשה – ד”ר שלקוביץ’ הזריק לי זריקה, ולאחר דקה ושבע שניות בדיוק!!! הנגע הוסר ע”י ידיה המיומנות של איילת שמוס 🙂

ואני עדיין ממלמלת… יו, אני לא מאמינה… בחיי לא מאמינה שהסכמתי. אבללללל – אין מאושרת ממני 🙂

ממליצה בחום! מילה של “אמא נגה”.

כך זה נראה דקה ושבע שניות ו… סיימנו 🙂 עדין, לא מאמינה 🙂

לסיכום – ד”ר שלקוביץ , מומחה לרפואת עור ודרמטולוגיה אסתטית. במרפאה של ד”ר שלקוביץ מבצעים טיפולי PRP, EBD, בעיות נשירת שיער והתקרחות, פגמי עור, צלקות ועוד. ד”ר שלקוביץ נמצא בחיפוש מתמיד אחרי ה”דבר החדש הבא” בתחומים מגוונים אלה ובתחומים נוספים ומשקיע משאבים רבים בפיתוח ויישום של טכנולוגיות, תהליכים, ופרוטוקולים פורצי דרך , בשת”פ עם רופאים, חוקרים וחברות Start-Up מכל העולם. האבחון, המלצות הטיפול, המעקב והביקורות מתבצעים ע”י דר’ שלקוביץ, המנצח ביד רמה על צוות מטפלים מנוסה ומיומן המיישם ומוציא לפועל את תכניות הטיפול השונות. ממליצה בחום! מילה של “אמא נגה”.

לאתר של ד”ר שלקוביץ – https://derma.org.il/

כתיבת תגובה