חשוב – חגורת בטיחות לנשים בהריון.

המותג למושבי הבטיחות BeSafe מקבוצת IBB GROUP יבואנית מותגי התינוקות המובילים בוגבו, בייבי ביורן ובייביזן מציע לאימהות מוצר ייחודי אשר מגן על האם ועל העובר חגורת בטיחות לנשים בהריון.

BeSafe- 180 שקל (צילום: יח"צ)
BeSafe- 180 שקל (צילום: יח”צ)

BeSafe הסקנדינבית, מתמחה מזה עשרות שנים בפיתוח וייצור מושבי בטיחות מתקדמים וחדשניים מציגה לראשונה בישראל, מוצר ייחודי אשר מתאים את חגורת הבטיחות של הרכב בדיוק לגופה המשתנה של האשה ההרה.
חגורת הבטיחות להריון, מפחיתה את לחץ החגורה על הבטן ומגינה על העובר: חגורת הבטיחות של BeSafe אינה מפריעה לביצועים הבטיחותיים של חגורת הרכב כלל, אלא מסייעת לאם למקם את החגורה כך שתמיד תישאר במקום הנכון ותספק נסיעה נוחה ובטוחה לאם ולעובר. מלבד כך שהחגורה מגבירה את הבטיחות, היא מספקת נוחות לאישה בעת הנסיעה. החגורה מתאימה לנשים מהחודש השני להריון. היא ניידת, קלה נוחה לתפעול ומתאימה לשימוש בכל סוגי כלי הרכב.
חגורת הבטיחות להריון של BeSafe נבדקה ואושרה לשימוש עפ”י התקן האירופאי ECE R 16
BeSafe- 180 שקל (צילום: יח"צ)
BeSafe- 180 שקל (צילום: יח”צ)

החגורה מתאימה לשימוש החל מהחודש השני להריון.
 BeSafe מאמינים בבטיחות לפני הכל והחברה מתמחה מזה עשרות שנים בפיתוח וייצור מושבי בטיחות מתקדמים וחדשניים, מתמקדת ומשקיעה משאבי עתק במחקר ופיתוח בתחום מושבי הבטיחות בלבד, מתוך בחירה להתמקצע ולהוביל את התחום. BeSafe מובילה חזון, לפיו אף ילד לא ייפגע באופן חמור בתאונת דרכים. מטרתה לעזור להורים ברחבי העולם לשמור על בטיחות הילדים שלהם.
BeSafe מציעה מגוון מושבי בטיחות, המתקדמים ביותר בעולם לכל טווחי הגילאים, העומדים בתקן המחמיר ביותר בעולם.
החברה מתמחה בהגנות צד מוגברות ובמושבים בטיחותיים ופשוטים להתקנה, שמספקים חיווי להתקנה נכונה.
BeSafe- 180 שקל (צילום: יח"צ)
BeSafe- 180 שקל (צילום: יח”צ)

מחיר: 180 ₪
ניתן להשיג באולם התצוגה של IBB GROUP, יבואנית בי סייף, בוגבו, בייבי ביורן ובייביזן, משכית 14 הרצליה  03-5407999 אצל המשווקים המורשים ברחבי הארץ ובאתר www.besafe-israel.co.il