מה חדש בשילב?

למרות הקורונה, רשת שילב לא עוצרת ומשיקה שלוש חנויות חדשות אתר פעיל ובועט ומותגים חדשים בתחות הבטיחות, כסאות משולבים הצומחים וגדלים עם הילדים וצעצועים חדשים. מילה של “אמא נגה”.

שילב ראשל"צ (צילום: יח"צ)
שילב ראשל”צ (צילום: יח”צ)

ממש עכשיו, בזמן הקורונה, רשת שילב מתרחבת ומשיקה 3 חנויות חדשות ברחובות, נהריה וראשון לציון, הכל במטרה לתת חווית קנייה מושלמת ללקוח והמטרה, להגיש ה-כל לתינוק ולאם במקום אחד.
בחנויות שילב ניתן לשוטט לשוטט בין החדרים המוצעים. חדר לבן, חדר לבת, הכל מונגש לפנינו במבחר סוגים וגדלים.
חדר לתינוק שילב (צילום: יח"צ)
חדר לתינוק שילב (צילום: יח”צ)

אהבתי את הרעיון ובמיוחד את המחשבה על הכיס שלנו. החדרים שונים במראה, בנראות וגם במחיר. מנעד המחירים רחב כך שנוכל למצוא חדר במחיר המתאים לכל כיס. חשוב לציין שכל המוצרים בטוחים וקיבלו אישור של מכון התקנים. מה נשאר לנו לעשות? לשוטט ולבחור 🙂 ת-ע-נ-ו-ג 🙂 מילה של “אמא נגה”.
מה עוד חדש בשילב?
שימו לב, זה חשוב!!!
כסאות בטיחות לרכב –
שילב מציגה 4 דגמים חדשים ובלעדיים מבית MAXI COSI – דגמי הבטיחות החדשים של מקסי קוזי משלבים פיתוחים טכנולוגיים ופורצי דרך, לצד חשיבה על נוחות התפעול ועל האופן בו המוצרים משתלבים בחיי היום יום שלנו. אנחנו, ההורים, שמצפים ליהנות מנוחות התקנה, תפעול, נשיאה, חגירה – בתוך יום יום ושגרה שמאופיינים בתנועה מרובה, הסעות ברכב ו”סידורים”, וכאשר המשפחה מתרחבת וצומחת. על כל זה חשבו במקסי קוזי.
בימים אלו משיק המותג 4 דגמים חדשים של מושבי המתאימים מגיל לידה:
שילב - כסא בטיחות מדגם מגלן XP (צילום: יח"צ יבואן)
שילב – כסא בטיחות מדגם מגלן XP (צילום: יח”צ יבואן)

XP Magellan – דגם חדש אשר גדל עם הילד ומשמש מגיל לידה ועד גיל 10 ( 54 ק”ג). דגם זה מכיל מערכת בטיחות חדשנית, בעלת פטנט ה- Airprotect המוטמע במשענת הראש ועבר את כל מבחני הריסוק. ל- Magellan יש מס’ יתרונות המבדילים אותו משאר כסאות הבטיחות הקיימים בשוק:
שילב - כסא בטיחות מדגם מגלן XP (צילום: יח"צ יבואן)
שילב – כסא בטיחות מדגם מגלן XP (צילום: יח”צ יבואן)

1. כיסא הבטיחות היחיד בעולם עם הגנות צד המתכווננות בהתאם לגובה הילד (ולא רק משענת ראש), להגנה מירבית במקרה של תאונות צד.
2. זווית השכיבה שלו יוצאת דופן בקטגוריית מושבי ה- All-in-One. זווית שכיבה חסרת תקדים במושבים אמריקאים.
3. מתאמים מובנים לנעילת חגורות הבטיחות הנהוגות בישראל – מעל 18 ק”ג אין להשתמש באיזופיקס אלא בחגורת הבטיחות לעיגון הכיסא. חשוב לציין כי מקסי קוזי היו הראשונים בקטגוריה זו.
לדגם המגלן אפשרות התאמת כיוון הישיבה בקלות באמצעות EZ Zipper. שבעה מצבי שכיבה/ישיבה, שלושה מצבי משענת גב ו- 14 מצבי משענת ראש, אשר ניתנים לשינוי בקלות.
שימוש בבדים נוחים ואיכותיים, הניתנים לניקוי במכונת כביסה ובמייבש. 2 מחזיקי כוסות הניתנים לניקוי במדיח.
שילב - כסא בטיחות דגם מגלן XP MAX (צילום יח"צ יבואן)
שילב – כסא בטיחות דגם מגלן XP MAX (צילום יח”צ יבואן)

• משקל – 11.34 ק”ג. • רוחב – 58.42 ס”מ.
ראוי להדגיש כי להתקנה מוקפדת צריכה להינתן חשיבות עליונה בבחירת מושב.
מחיר: 1799 ₪, בלעדי בשילב (בחנויות ובאתר)
XP Max Magellan – כיסא בטיחות זה הינו דגם משודרג של XP Magellan, כאשר כול החידושים הבטיחותיים והעיצובים נכללים גם בו, בתוספת של מערכת רצועות בטיחות ייחודיות, עם קפיצים, וחגורות חזה מגנטיות המאפשרות חגירה קלה במיוחד של התינוק.
מחיר: 1899 ₪, בלעדי בשילב (בחנויות ובאתר)
שילב - כסא בטיחות דגם MICA (צילום יח"צ יבואן)
שילב – כסא בטיחות דגם MICA (צילום יח”צ יבואן)

כיסא בטיחות MICA – הכיסא החדשני והיוקרתי ביותר מבית MAXI COSI. כיסא בטיחות בעל תקן i-size וטכנולוגיית G-Cell להגנה על הילד. מתאים לילדים עד משקל 18 ק”ג – גיל 4. הכיסא בעל 5 מצבי התכווננות, אשר מגיעים לשכיבה של עד 140 מעלות. ניתן לסובב את הכיסא 360 מעלות בקליק אחד, יתרון המאפשר להורה נגישות מירבית לילד ונוחות מירבית בהכנסה ובהוצאה של התינוק מהרכב.
שילב - כסא בטיחות דגם MICA (צילום יח"צ יבואן)
שילב – כסא בטיחות דגם MICA (צילום יח”צ יבואן)

השיפורים העיקריים שבוצעו בדגם זה:
• מתאים לגובה ילד עד 105 ס”מ
• עיגון נוח במושב הרכב, ללא שימוש ברצועה המתחברת לגב המושב האחורי
• G-Cell Technology – להגנה מירבית בעת תאונת צד
• סיבוב 360 מעלות בקליק אחד
מחיר: 2499 ₪, בלעדי בשילב (בחנויות ובאתר)
שילב - כסא בטיחות דגם CORAL (צילום יח"צ יבואן)
שילב – כסא בטיחות דגם CORAL (צילום יח”צ יבואן)

סלקל CORAL – הסלקל המודולארי הראשון בעולם והינו חדשני ויוצא דופן בקטגוריה זו – בלחיצת כפתור פשוטה – סל הנשיאה ניתק מבסיס הסלקל, לנשיאה נוחה במיוחד וארגונומית של התינוק, קרוב ככל האפשר לגוף ההורה. סל הנשיאה הניתק הינו קל במיוחד ומשקלו 1.7 ק”ג בלבד! (פחות מכ-50% ממשקל סלקלים רבים).
בנוסף – , הסלקל הינו בעל תקן i-size המחמיר, הבודק גם הגנה מפגיעות צד. סלקל CORAL זוכה פרס החדשנות של תערוכת התינוקות בגרמניה 2019 ופרס Baby Innovation Award.
מחיר: 1499 ₪, בלעדי בשילב (בחנויות ובאתר)
להשיג בלעדי בסניפי רשת שילב
 
חברי הפלא TINY LOVE – הבובה האינטראקטיבית הראשונה לפעוטות מגיל שנה. 7 פעילויות אינטראקטיביות, המותאמות לפעוטות ונחשפות עם הזמן בהתאם לגיל הילד. תורמות להתפתחות ואידיאליות למשחק ולאינטראקציה משותפת עם מבוגר.
שילב - חברי הפלא (צילום: יח"צ יבואן)
שילב – חברי הפלא (צילום: יח”צ יבואן)

בשנה השנייה לחייו, הפעוט רוכש שליטה בסיסית טובה על גופו. הוא מתמלא אנרגיה, רץ, קופץ, מטפס וחוקר את הסביבה בלי הרף. הדמיון מתפתח ומתחילים משחקי חיקוי ודמיון שילכו ויתפתחו במהלך השנה השלישית לחייו.
חברת TINY LOVE פיתחה במיוחד לשלב התפתחותי זה את חברי הפלא: תומס הארנב, קוקו העכברית וליאונרדו האריה. לכל חבר פלא יש אוכל משלו (גזר לארנב, גבינה צהובה לעכבר ותפוח לאריה). חבר הפלא מגיב לפעוט, מעודד אותו לביטוי פיזי: לקפוץ, לרוץ ולקבל פידבקים אטרקטיביים (מוטוריקה גסה). החבר מעודד את הפעוט גם לטפל בו: להאכיל אותו, להשכיב אותו לישון, וכך לטפח את האמפתיה הבסיסית, התייחסות לצרכים של האחר (אינטליגנציה רגשית), משחק איתו במחבואים ומתרגלים כך את הזיכרון ואת קביעות האובייקט (חשיבה ולמידה), הפעוט מדבר אל חברו הנאמן ונהנה מזמן משחק משותף (שפה ותקשורת), בונה ויוצר מצבים וסיפור דרך האינטראקציה המשותפת (דמיון ויצירתיות).
TINY LOVE הינו אחד ממותגי צעצועי ההתפתחות המובילים בעולם. מתאים מגיל לידה ועד לגיל שנה וחצי. המותג ידוע במוצריו האיכותיים ובתרומתם להתפתחות התינוק.
מחיר: 149.9 ₪, בלעדי בשילב (בחנויות ובאתר SHILAV.CO.IL).
MIDNIGHT – מהדורה מוגבלת וייחודית של DOONA ו-LIKI בעיצוב יוקרתי, אופנתי, מתוחכם ואלגנטי המשולב עם הפונקציונליות והאיכות החדשנית של המותג DOONA
שילב Doona_Midnight (צילום: יח"צ יבואן)
שילב Doona_Midnight (צילום: יח”צ יבואן)

MIDNIGHT המהדורה המוגבלת, והשופעת שיק של המותג DOONA, מציגים לראשונה את הסל קל הראשון בעולם שהופך לעגלה, וה- LIKI תלת אופן הנוח והקומפקטי בעולם, בעיצוב מודרני, אופנתי ובועט, הכולל תפרים בצורת יהלום מנצנץ.
DOONA קולקציית MIDNIGHT הסלקל הראשון בעולם שהופך לעגלה. DOONA הוא הפתרון הנכון ביותר לניידות עם התינוק בנסיעה ברכב ומחוצה לו. תוך דקה ובפעולה פשוטה אחת, הוא הופך מסל קל מפנק לעגלה יוקרתית ללא צורך להעיר את התינוק, או להפוך את תהליך היציאה מהבית עם תינוק קטן למסורבל, יותר ממה שהוא.
DOONA הוא בעל תקן אירופי, אמריקאי וישראלי ומאושר לשימוש במטוס. הסל קל קיבל דירוג של 5 כוכבים במבחני ריסוק חזיתי ודירוג 4 כוכבים במבחני ריסוק כללי. הגנה כוללת כרית לתמיכה והגנה מיטבית בגבם וראשם של תינוקות בני יומם להגנה מפגיעות צד וראש, לנוחות מרבית בשימוש יומיומי ולאורך זמן, והיא תומכת ביציבות התינוק על ידי העתקת התנוחה הטבעית שלו במטרה לאפשר התניידות חופשית עם התינוק בכל מקום. המנח הארגונומי של הכרית קרוב למצב שכיבה של התינוק מלידה עד 3 חודשים עם נקודת עגינה מרכזית המונעת מכרית הגב לזוז ממקומה ומאפשרת נוחות מרבית והגנה לתינוקות. בכך קיימת בטיחות מרבית לתינוק ברכב ומחוצה לו, בטיסות, בתחבורה ציבורית, ובעליה וירידה במדרגות.
מחיר: 1,990 ₪ (בלעדי בשילב, בחנויות ובאתר)
LIKI קולקציית MIDNIGHT הוא התלת אופן החדש המאפשר לילדים לרכב בסטייל – הפרארי של הילדים, מגיל 10 חודשים ועד גיל 3. חדשני, נוח, איכותי, בטוח, קומפקטי ואין צורך בהרכבה.
שילב - Liki Midnight (צילום יח"צ יבואן)
שילב – Liki Midnight (צילום יח”צ יבואן)

LIKI מהקולקציה החדשה מאפשרת לילדים להרגיש בוגרים, עם תלת אופן בעל ידיות דמוי עור שחור, מושב מפנק העשוי בד שחור עם תיפורים דוגמת היהלום, אלומיניום איכותי שחור והמראה הכולל המציג את חדשנות הפאר העיצובי, הנקי ומלא הסטייל שמתחיל מהפרטים הקטנים.
זהו תלת אופן שגדל עם הילד ומתאים את עצמו לשלבי התפתחותו מגיל 10 חודשים ועד גיל 3 שנים. הוא כולל פדלים הניתנים להרכבה בגיל המתאים, צילון שמש המגן מפני קרני UV, מעקה בטיחות, מוט אחיזה להורים ותיק אחסון אליו ניתן להכניס את התלת אופן. האופניים מתקפלות במהירות ובקלות ללא צורך בהרכבה, הן קלות לתפעול ומושלמות לטיסות לחו”ל או לרכיבה בטיולים מחוץ לבית. כיף גדול לילדים ולהורים.
מחיר: 1,199.9 ₪ (בלעדי בשילב, בחנויות ובאתר)
להשיג בלעדי בסניפי רשת שילב
או באתר:www.shilav.co.il

כתיבת תגובה