סרט לילדים – מפרץ ההרפתקאות

מפרץ ההרפתקאות – PAW PATROL היא אחת הסדרות האהובות על שני הנכדים שלי, אדם ותיאו . עכשיו, יצא הסרט אז, כמובן ששלחנו אותם עם ההורים לסקר 🙂 מילה של “אמא נגה”. ספויילר… הם חגגו מאושר מפרץ ההרפתקאות (באדיבות: פורום פילם)

זה היה צריך לקרות מתישהו, והנה הם מגיעים. יחידת החילוץ הכי פופולארית בקרב דור שלם של ילדים מגיעה למסך הגדול עם סרט קולנוע חדש, אחרי שכבשו את מסכי הטלוויזיה במשך עשור ברחבי העולם.

יחידת החילוץ של הכלבלבים מגיעה לקולנוע. כשיריבם המר ביותר, המדינגר, הופך לראש העיר השכנה ‘עיר ההרפתקאות’ ומתחיל לעשות צרות, ריידר והגורים האמיצים נכנסים להילוך גבוה על מנת להתגבר על האתגר. בעוד שאחד הכלבלבים נדרש להתמודד עם עברו בעיר ההרפתקאות, הצוות נעזר בחברה חדשה – כלבלבת התחש רבת התושייה, ליברטי. יחד, חמושים בגאדג’טים חדשים ומרגשים, הם נלחמים כדי להציל את תושבי עיר ההרפתקאות!מפרץ ההרפתקאות (באדיבות: פורום פילם)

אדם ותיאו הגיעו לסרט מאושרים עד השמים. מפרץ ההרפתקאות היא התוכנית האהובה עליהם בטלוויזה וכמובן כל המרצ’נדייז שקשורים לסדרה, החיות, המכוניות, וכל שאר הדברים.

לילה לפני, הם לא ישנו מרוב התרגשות. הם ישבו מהופנטים כל הסרט 🙂 אדם בן 5 מאד נהנה ותיאו בן ה 3 שבדרך כלל קשה להושיב אותו צפה בהנאה גדולה בסרט. וההורים, היו מאושרים 🙂 ממליצים בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

מפרץ ההרפתקאות: הסרט
Paw Patrol

ארה”ב, 2021

בימוי: קאל ברונקר

תסריט: בילי פרוליק, קאל ברונקר, בוב ברלן

הפקה: ג’ניפר דודג’, רונן הררי, אדם בדר, פיטר שלסל

הסרט מבוסס על תכנית הטלוויזיה אשר נוצרה על ידי קית’ צ’פמן

אורך הסרט: 85 דקות הסרט מופץ ע”י פורום פילם

כתיבת תגובה