אדם חוגג יומולדת מה הבאנו מתנה?

יש יום הולדת לאדם המתוק, מה נקנה לו מה נקנה לו מתנה? מה קונים מתנה לנכד שיש לו הכל? קבלו רעיון למתנה שתרגיע גם את ההורים. מילה של “אמא נגה”.

אדם והשעון KIDIWATCH
אדם והשעון KIDIWATCH

אדם חוגג 3 שנים ואני לא יודעת מה לקנות לו. בגדים, יש לו לרוב, צעצועים לא חסר… מה עוד שאמא ננה כבר משאירה את הצעצועים אצלי בבית כי היא אומרת ש”הבית מלא בצעצועים וכבר אין לה מקום”… תכלס, מבינה אותה.
ובכל אופן, מה קונים? הרי אי אפשר לא להתייחס ליומולדת של נכד 🙂
בעודי הרהרת, נתקלתי בהודעה במייל אם אני רוצה לסקר… שעון… אני תמהה, מה כבר חדש בשעון שצריך לסקר?
ממליצה לכם להכיר את KIDIWATCH SCHOOL שעון חכם לילדים שהגרסה הראשונה שלו כללה יכולת האזנה. בעקבות זאת קמה מחאה גדולה מצד ציבור עובדי ההוראה כנגד שימוש בטכנולוגיות האזנה בבתי הספר והגנים, המחאות עזרו. כהמשך לתקנה החדשה שנכנסה לבתי הספר היסודיים כנגד שימוש בסלולרי בזמן שהותם של התלמידים, הושק שעון חדש של חברת KIDIWATCH תחת השם KIDIWATCH SCHOOL אלא שהפעם הסירו בחברה את יכולת האזנה של ההורה לילד/ה.
השעון KIDIWATCH (צילום יח"צ)
השעון KIDIWATCH (צילום יח”צ)

השעון החכם לילדים מאפשר להוציא ולקבל שיחות טלפון בין ההורה לילד/ה, משלוח וקבלת הודעות טקסט וכן יכולת איתור מיקום מיידי על גבי מפה באמצעות GPS, זאת באמצעות אפליקציה חינמית המותקנת בטלפון של ההורה לשליטה. כאמור, בדגם החדש הסירו את הפונקציה של האזנה.
השעון פועל באמצעות סים קארד סלולרי ( של חברת 019) ומאפשר להורים להגדיר מספרי טלפון עימם הילד/ה יכול לתקשר. בנוסף, אינו כולל משחקים על מנת להבטיח שקט לילדים ולהוות פונקציה של תקשורת בלבד בין ההורה לילד/ה. כמו כן, על גבי השעון ישנו כפתור SOS למצוקה אשר לחיצה עליו שולחת אות במיידי אל שלושה מספרים שההורה הגדיר בשעון תחת הפונקציה הזו.
מבחינת נתוני השעון, מגיע עם גרסה חדשה של תוכנת ההפעלה KIDIWATCH 2.0, סוללה mah400, המספיקה ליום שלם. השעון מגיע עם מסך מגע, אפשרות לצ’ט קולי, מד צעדים ומרחק, שעון מעורר ומצב של שקט ורטט.
אדם והשעון החכם KIDIWATCH
אדם והשעון החכם KIDIWATCH

כאמור, יתרונו הבולט של השעון עבור ההורים, הינו ביכולת השליטה בשעון של ההורה באמצעות אפליקציה בעברית המותאמת למכשירי אנדרואיד ו- IOS שאף היא שודרגה. בעת הורדת האפליקציה וקישור לשעון המידע אודות המיקום וכל יתר התכונות מועברים בזמן אמת למכשיר הסלולרי של ההורים.
אדם שלנו הולך עם השעון אמא ננה ואבא פאר שקטים ויודעים בזמן אמת היכן הילד נמצא וכן, גם בגן ניתן לשוחח ישירות עם הילד. ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
מאז הושק לפני כשנה הדגם הראשון של KIDIWATCH נמכרו יותר מ 30 אלף שעונים המשמשים את ההורים והילדים ביומיום. המחיר של הגרסה החדשה עומד על 299 שקלים. הערכה מכילה כרטיס סים לאינטרנט סלולרי של 019 אותו ניתן להפעיל באמצעות מנוי מוזל בעלות של 12.9 שקלים לחודש.
מתאים לגילאי 4-12.
השעון החכם החדש של חברת KIDIWATCH אינו מגיע עם יכולת האזנה! ומחיר 299 שקלים.
להשיג באתר של kidiwatch.co.il וכן ברשתות וחנויות ברחבי הארץ.

כתיבת תגובה