אמסלם תיירות משיקים את מערכת ANGIE

חברת אמסלם תיירות ונופש, מציגה פריצת דרך טכנולוגית בענף התיירות ומשיקה את  Angie מערכת גלובאלית המאגדת את כלל השירותים והתכנים להזמנה ולניהול נסיעות. 

צוות אמסלם תיירות ונופש
צוות אמסלם תיירות ונופש

אמסלם תיירות ונופש, נוסדה בשנת 1983 והנה בבעלות משותפת של יעקב ואליעזר אמסלם. החברה מעסיקה למעלה מ- 400 עובדים בישראל ומחזיקה סניפים במדינות מובילות בעולם: מערב ארצות-הברית, מזרח ארצות- הברית, בריטניה, הונג קונג, הודו, מקסיקו וטורקיה. משרדי ההנהלה והסניף המרכזי ממוקמים בטבריה, לצד סניפים נוספים בפריסה ארצית בתל אביב, חיפה, בני ברק, כפר סבא, כרמיאל, ומעגן מיכאל.
קבוצת אמסלם תיירות ונופש, היא חברה גלובאלית המתמחה בתחום הנסיעות העסקיות ואחת ממובילות הענף. הקבוצה מונה 5 חטיבות המטפלות בתיירות עסקית ובלקוחות עסקיים ולצידן חטיבות נוספות העוסקות בתיירות פרטית לחו”ל, תיירות פנים ונופש בישראל, תיירות נכנסת, קרוזים והפלגות, ארגון כנסים ואירועים , מחלקת מלונות והשכרת רכב, מחלקת ויזות ודרכונים ומוקד חירום הפועל ממשרדי החברה 24/7.
רועי אמסלם מציג את מערכת ANGIE בכנס ITMF
עומרי אמסלם מציג את מערכת ANGIE בכנס ITMF

אמסלם תיירות ונופש, הינה הבעלים של “מסעות” מהמובילות את תחום הטיולים הגיאוגרפיים בישראל, “המטייל” המתמחה בטיולים בארה”ב ובקנדה, “אמסלם מדיקל”- תיירות רפואית והטסות רפואיות, “פאנטסתי”- חבילות נופש בחו”ל, A Cruise – חופשות שיט וקרוזים.
השבוע השתתפתי בכנס פורום מנהלות הנסיעות העסקיות בישראל ITMF הכנס נערך במתחם גני התערוכה בת”א. הכנס מתקיים בפעם השנייה. פורום זה, בניצוחן של תמי אלשטיין ויעל אלטמן, שם לעצמו כמטרה להעצים את מיקומה של מנהלת הנסיעות בארגון ולהנגיש את הידע.
הכנס הפעם בסימן של חדשנות – חדשנות בטכנולוגיה, חדשנות בתעופה, חדשנות בתיירות.
למעלה מ 25 נותני חסויות, מהארץ והעולם ואלפי בכירים מהתעשייה הגיעו להתרשם מהחידושים בתחום.
 מערכת ANGIE
מערכת ANGIE

ממש עכשיו משיקה חברת אמסלם תיירות ונופש, פריצת דרך טכנולוגית בענף התיירות – Angie, מערכת לניהול הזמנות ונסיעות עסקיות. Angie מספקת גישה מהירה וקלה למרחב עשיר של תכני נסיעות מכל המקורות האפשריים – באמצעות חברות ה -GDS, או ישירות מול חברות תעופה, בתי מלון, הסעות, רכבות ועוד. למעשה, המערכת מבטלת את הצורך בשימוש במספר מערכות שונות ונפרדות ומנקזת את כל האינפורמציה הנדרשת במקום אחד, בצורה נוחה ופשוטה לתפעול עבור המשתמשים השונים.
הפלטפורמה הייחודית מהווה את חוד החנית בטכנולוגית הנסיעות והינה פרי פיתוח ישראלי של חברת אטריס טכנולוגיות,  שאמסלם תיירות ונופש הינה השותפה המרכזית בה. אטריס טכנולוגיות הינה שותפות ישראלית – אנגלית שמספקת פתרונות תוכנה מתקדמים לתעשיית הנסיעות. החברה פועלת באירופה, ארה”ב ובמזרח הרחוק ומתמקדת בפתוח מערכות ניהול הזמנות בסביבה מרובת ספקים למפעילי תיירות וחברות תעופה. מטה החברה ומרכז הפתוח שלה נמצאים בישראל.
צוות אמסלם תיירות ונופש בכנס ITMF
צוות אמסלם תיירות ונופש בכנס ITMF

מערכת Angie הינה מהמובילות בעולם ביישום טכנולוגיית NDC שבאמצעותה מתבצע קישור ישיר לחברות התעופה הסדירות (כמו BA, LHG, AC, AA, KL/AF ועוד ) ובכך מאפשרת ביצוע הזמנה וכרטוס של מחירים מיוחדים הנמצאים בדרך כלל רק באתרי האינטרנט של החברות.
Global Shared Services) GSS) הינה תכונה ייחודית נוספת של המערכת. באמצעותה ניתן לשרת את הלקוח העסקי הגלובלי באמצעות מספר חברות נסיעות הפרושות במקומות שונים בעולם, כך שמנהלת הנסיעות הגלובלית יכולה תמיד לשלוט בכל נסיעה ללא קשר לאזור הגיאוגרפי או לסוכנות המבצעת והנוסע יכול באופן שקוף ואוטומטי לפנות לסוכנות המקומית לאזור הנסיעה.
באמצעות הפריסה הגלובלית של אמסלם תיירות ונופש והשותפויות האסטרטגיות שיש לה עם סוכנויות נסיעות עסקיות ברחבי העולם, הקימה אמסלם ב Angie זירת מסחר אלקטרונית (B2B marketplace) המאפשרת ביצוע עסקאות ישירות בין חברי הרשת על מערכת Angie ובכך לפתוח גישה לתכנים מקומיים שמעולם לא היו בהישג ידה של סוכנות נסיעות בודדת.
כאשר עובדים עם Angie, נמצאים סוכן הנסיעות של אמסלם, מתאמת הנסיעות בחברה והנוסע העסקי עצמו על אותה מערכת וחשופים לאותו מידע – מחירי המוצרים, מדיניות הנסיעות של החברה ותהליכי האישור. עבור הלקוח העסקי המערכת פועלת כמערכת לניהול הנסיעות ב offline או online וניתנת להפעלה ממחשבים, טלפונים ניידים וטאבלטים.
יעקב אמסלם, בעלים של קבוצת אמסלם תיירות ונופש, מסר “אנו שמחים לראות עוד ועוד משרדי נסיעות ולקוחות עסקיים גדולים חובקי עולם הרוכשים רישיון לשימוש בפלטפורמה מתקדמת זו המביאה עמה בשורה ומציגה מהפכה בענף התיירות לעובדי הענף וללקוחות הקצה, אשר יוכלו ליהנות מזמינות ונגישות למידע הכרחי להזמנת נסיעה מותאמת וחסכונית בכל זמן נתון. כחלק מפעילותנו הענפה מזה 35 שנים בענף, מצאנו צורך גובר ליעל את העבודה המסועפת, להנגיש ישירות את המידע הגלובאלי, לספק מענה מדויק לאתגרים הקיימים בשטח ולהצעיד את הענף למחוזות חדשים”.
אלון מייזלס, מנכ”ל אטריס טכנולוגיות, הוסיף “השימוש במערכת משפר משמעותית את יעילות ההפעלה של סוכנות הנסיעות ואת יכולת הסוכן לשרת את הלקוח העסקי תוך מתן גישה חכמה למגוון עשיר של ספקי תוכן לנוסע”.
מצ”ב סירטון המציג את יכולות המערכת  ANGIE
https://youtu.be/VYlTHrcvsaQ
לפרטים נוספים כנסו לאתר  https://www.amsalem.com

כתיבת תגובה